Spółka Family House oddała kolejne mieszkania

2011-03-29 10:50
Osiedle Leśne III - rozbudowa
Autor: Family House W pierwszym etapie rozbudowy Osiedla Leśnego III zostało oddanych do użytku 76 mieszkań

Spółka Family House zakończyła I etap rozbudowy osiedla Leśnego III w Czapurach.

Deweloper zakończył proces odbioru lokali, które powstały w ramach rozbudowy I etapu osiedla Leśnego III. Powstało 76 mieszkań, 3- i 4-pokojowych o metrażu od 50 do 75 m kw w różnych opcjach - z ogrodem, garażem lub miejscem postojowym. Prace budowlane rozpoczęły się w lutym 2010 roku. Po realizacji tej części inwestycji, osiedle Leśne będzie liczyło ponad 350 domów i mieszkań.

W standardzie deweloperskim wszystkie nieruchomości mają m.in. drzwi antywłamaniowe, parapety wewnętrzne marmurowe, zewnętrzne granitowe, instalacje oraz rolety na oknach, bramę garażową na pilota oraz ogrodzenie.

Zobacz także: Family House wybuduje galerię handlową w Czapurach

Deweloper prowadzi prace budowlane związane z dalszą rozbudową osiedla. W jego ramach, do końca 2011 roku, powstanie jeszcze 78 mieszkań. W lutym w ofercie dewelopera pojawiło się 40 kolejnych nieruchomości, które zostaną wybudowane w ramach IV etapu inwestycji.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej