Ruszyła sprzedaż mieszkań Mostostal-Bis-Development

2010-01-11 9:49
Budynek mieszkalny
Autor: MakMedia Group

Mostostal-Bis-Development uruchomił sprzedaż w swojej najnowszej inwestycji mieszkaniowej na warszawskiej Woli. Oferta obejmuje 30 dwu – i trzypokojowych mieszkań od 46,2 m2 do 83,8 m2. Projekt jest już gotowy i został sfinansowany ze środków własnych.

Mostostal-Bis-Development (należący do grupy kapitałowej Mostostal-Export) rozpoczął sprzedaż mieszkań w wielorodzinnym budynku, przy ul. św. Stanisława 10 w Warszawie na Woli. Najmniejsze mieszkania mają 46 m, największe lokale liczą niemal 84 m. W budynku zaprojektowano 7 kondygnacji nadziemnych i 2 podziemne ze stanowiskami postojowymi dla samochodów. Mieszkania na najwyższych piętrach mają tarasy, pozostałe wyposażone są w balkony lub loggie.

Spółka zaoferowała nabywcom system finansowy zakupu mieszkań 10/90. - Wybierając swoje mieszkanie nabywca wpłaca jedynie zadatek w wysokości 10 proc. wartości mieszkania. Pozostałe 90 proc. wpłaca przed przekazaniem kluczy. System ten gwarantuje całkowite bezpieczeństwo, gdyż nie zmusza do finansowania budowy. Nasz klient płaci za gotowy produkt – twierdzi Paweł Łukaszyk, prezes zarządu Mostostal-Bis-Development.

Przedstawiciele spółki zapewniają o dogodnej lokalizacji inwestycji. Budynek znajduje się w odległości 3,2 km od centrum Warszawy. Miejsce posiada połączenie autobusowe i tramwajowe z miastem. Inwestycja została w całości sfinansowana ze środków własnych firmy.

Budynek mieszkalny
Autor: MakMedia Group
Czytaj więcej