Ruszyła sprzedaż mieszkań Mostostal-Bis-Development

2010-01-11 9:49
Budynek mieszkalny
Autor: MakMedia Group

Mostostal-Bis-Development uruchomił sprzedaż w swojej najnowszej inwestycji mieszkaniowej na warszawskiej Woli. Oferta obejmuje 30 dwu – i trzypokojowych mieszkań od 46,2 m2 do 83,8 m2. Projekt jest już gotowy i został sfinansowany ze środków własnych.

Mostostal-Bis-Development (należący do grupy kapitałowej Mostostal-Export) rozpoczął sprzedaż mieszkań w wielorodzinnym budynku, przy ul. św. Stanisława 10 w Warszawie na Woli. Najmniejsze mieszkania mają 46 m, największe lokale liczą niemal 84 m. W budynku zaprojektowano 7 kondygnacji nadziemnych i 2 podziemne ze stanowiskami postojowymi dla samochodów. Mieszkania na najwyższych piętrach mają tarasy, pozostałe wyposażone są w balkony lub loggie.

Spółka zaoferowała nabywcom system finansowy zakupu mieszkań 10/90. - Wybierając swoje mieszkanie nabywca wpłaca jedynie zadatek w wysokości 10 proc. wartości mieszkania. Pozostałe 90 proc. wpłaca przed przekazaniem kluczy. System ten gwarantuje całkowite bezpieczeństwo, gdyż nie zmusza do finansowania budowy. Nasz klient płaci za gotowy produkt – twierdzi Paweł Łukaszyk, prezes zarządu Mostostal-Bis-Development.

Przedstawiciele spółki zapewniają o dogodnej lokalizacji inwestycji. Budynek znajduje się w odległości 3,2 km od centrum Warszawy. Miejsce posiada połączenie autobusowe i tramwajowe z miastem. Inwestycja została w całości sfinansowana ze środków własnych firmy.

Budynek mieszkalny
Autor: MakMedia Group
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej