Rusza sprzedaż apartamentów w kamienicy Rynek 20 w Cieszynie

2010-04-08 14:24
Rynek 20, Cieszyn
Autor: Griffin Real Estate

W Cieszynie trwa modernizacja najbardziej reprezentacyjnego obiektu w mieście - kamienicy Rynek 20. Deweloper zmieni dawny hotel w luksusowy apartamentowiec.

Rynek 20 to legendarna kamienica przy cieszyńskim placu staromiejskim powstała w roku 1912. Dawniej mieścił się tu hotel Pod Brunatnym Jeleniem - jeden z najbardziej reprezentacyjnych obiektów w mieście. Obecnie czteropiętrowy budynek jest na etapie przekształceń w 36 jedno- i dwupoziomowe apartamenty, które do dyspozycji klientów zostaną oddane w stanie deweloperskim.

Powierzchnia mieszkań wynosi od 49 do 117m2, a ich wysokość to prawie 3m. Cena apartamentów w kamienicy Rynek 20 mieści się w przedziale od 7 000 do 8 000 zł/m2. Na parterze i w piwnicy budynku będą się mieścić lokale usługowe z możliwością wynajmu o łącznej powierzchni 1800m2.

Prace remontowe prowadzi firma ELSTAT na podstawie projektu, którego autorem jest biuro architektoniczne Projekt Plus Architekci z Zabrza. Deweloperem jest firma Griffin Real Estate. Zakończenie prac modernizacyjnych planowane jest na przełomie III i IV kwartału 2010.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej