Rusza kolejna inwestycja w Warszawie

2010-01-27 12:13

W warszawskiej dzielnicy Włochy planowana jest już budowa kameralnego apartamentowca z wydzieloną powierzchnią komercyjną. Prace budowlane mają ruszyć w wakacje tego roku.

Spółka Lokaty Budowlane uzyskała prawomocną decyzję o warunkach zabudowy dla działki przy ulicy Rybnickiej w Warszawie. Uzyskanie tej decyzji umożliwia zlecenie prac projektowych dla nowej inwestycji - budynku mieszkalnego wielorodzinnego, czterokondygnacyjnego (IV kondygnacja stanowi poddasze użytkowe) wraz z garażem podziemnym o wstępnie planowanej powierzchni użytkowej wynoszącej 3080 m2. Na drugim poziomie zostaną zaprojektowane dwupoziomowe apartamenty dwupoziomowymi, zaś w budynku przewidziano również część usługowo-biurową. Przy budynku znajduje się także teren rekreacyjny. Jak informuje deweloper - na uwagę zasługuje fakt, iż ulica Rybnicka objęta jest nadzorem konserwatora zabytków, a ze względu na liczne kasztanowce, również konserwatora przyrody.

- Liczymy, że prace projektowe zakończymy jeszcze w pierwszej połowie br. i jak tylko to będzie możliwe uzyskamy pozwolenie na budowę. Będzie to kameralny apartamentowiec z bardzo ciekawą częścią komercyjną, która zdecydowanie podniesie wartość poszczególnych lokali. Nasza strategia przewiduje, że w każdej inwestycji Spółka zachowa część wybudowanej infrastruktury, którą będzie później zarządzała. W przypadku nieruchomości rezydencjalnej przy ulicy Rybnickiej rozpatrujemy projekty spójne z lokalizacją i standardem inwestycji, takie jak ekskluzywny fitness lub luksusowy salon spa. - mówi prezes Spółki Lokaty Budowlane, Marek Kwiatkowski.

Spółka przewiduje, że dzięki takiemu rozwiązaniu firma będzie miała zagwarantowane długoterminowe wpływy z wynajmu poszczególnych powierzchni zaś lokale mieszkalne zostaną przeznaczone do sprzedaży w momencie, który zagwarantuje najbardziej korzystny zwrot kosztów inwestycji.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej