Rusza II etap inwestycji Carre Arte

2012-10-02 15:34
Carre Arte. Mieszkania na Woli
Autor: Agencja PR ROmedia Carre Arte, etap II (wizualizacja osiedla)

Firma Bouygues Immobilier rozpoczyna realizację II etapu osiedla Carre Arte. Generalnym wykonawcą inwestycji została firma Henpol. Osiedle powstaje przy ul. Jana Kazimierza w Warszawie. W ramach inwestycji powstanie 69 mieszkań o zróżnicowanych powierzchniach - od 25 do 63 mkw. Nowe mieszkania na Woli będą dostępne pod koniec 2013 roku.

Carre Arte. Rusza drugi etap inwestycji mieszkaniowej na warszawskiej Woli

Realizacja firma Bouygues Immobilier zlokalizowana będzie na warszawskiej Woli, przy ulicy Jana Kazimierza, w bliskiej odległości od centrum Warszawy. W ramach II etapu inwestycji o nazwie Carre Arte zostanie wybudowany 5-piętrowy budynek mieszkalny, w którym dostępnych będzie 69 lokali o zróżnicowanej powierzchni – od 25 do 63 mkw. Do dyspozycji mieszkańców udostępniony zostanie podziemny garaż. Generalnym wykonawcą II etapu inwestycji została firma Henpol. Nowe mieszkania na Woli dostępne będą w IV kwartale 2013 roku.

Carre Arte, to jeden z czterech budynków mieszkalnych, wchodzący w skład zespołu budynków zlokalizowanych na osiedlu Villa Arte. Na terenie osiedla dostępne będą place zabaw dla dzieci, ławki i alejki spacerowe z dużą ilością zieleni. Teren osiedla będzie ogrodzony i strzeżony.

Czytaj więcej