Rusza budowa najwyższego budynku w Piasecznie

2008-02-15 14:23
Apartamentowiec w Piasecznie
Autor: brak danych

U zbiegu ulic Młynarskiej i obwodnicy Piaseczna stanie 16-pietrowy apartamentowiec. Sand City Tower zostanie wybudowany obok osiedla czteropiętrowych domów.


Sand City Tower będzie najwyższym budynkiem w Piasecznie koło Warszawy. Projekt autorstwa arch. Zbigniewa Kucharuka powstanie przy ulicy Młynarskiej.

W bloku będzie się mieściło ponad 120 mieszkań. Ich metraże wahają od 27 do 110 mkw. Budowa rozpocznie się 7 sierpnia 2007 roku.
Każdy lokal będzie miał balkon lub loggie. Pokoje dzienne zaprojektowano od strony południowo-zachodniej co zapewnia dobre oświetlenie wnętrz. Od strony zachodniej okna i przeszklone loggia wyposażone są w zewnętrzne rolety i żaluzje fasadowe. W mieszkaniach położonych na 8,9 i 10 piętrze powstanie instalacja chłodnicza. Będzie ona dawała możliwość zainstalowania klimatyzatorów ściennych.
Do budynku będzie się wchodziło dwiema klatkami. Do dyspozycji mieszkańców zostaną oddane dwie windy.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej