Rozpoczęto budowę osiedla Villa Galicja

2010-04-27 15:09
Villa Galicja w Krakowie
Autor: Kostrzewa PR Do wykończenia budynku będą wykorzystane: drewno, szkło i aluminium. Elewacja zostanie częściowo wykonana z piaskowca, balustrady balkonów ze szkła, natomiast okna mieszkań, gdzie słońce operuje najmocniej, będą osłonięte drewnianymi roletami.

Austriacka spółka UBM rozpoczęła budowę krakowskiego projektu mieszkaniowego Villa Galicja. Budynek realizowany jest przy ulicy Dominikanów w dzielnicy Krakowa - Prądnik Czerwony. Zakończenie budowy zaplanowano na koniec I kwartału 2011 roku.

Villa Galicja została zaprojektowana jako czterokondygnacyjny apartamentowiec, składający się z 72 mieszkań o powierzchni od 32 do 120 m2. Deweloper wybuduje 30 mieszkań trzypokojowych, 15 mieszkań dwupokojowych oraz 27 jednopokojowych.

Wysokie na 2,35 m okna Villa Galicja zapewnią mieszkańcom dużą ilość naturalnego światła. Na ostatnim piętrze znajdą się najwyższe mieszkania. Za sprawą antresol ich wysokość sięgnie nawet 5,5 m.

Firma UBM - strategia i plany - zobacz informacje o deweloperze!

Zaletą mieszkań w Villi Galicji jest możliwość dowolnej aranżacji przestrzeni. We wszystkich lokalach wyłącznie ściany zewnętrzne będą ścianami nośnymi, dzięki czemu rozkład mieszkania będzie można dostosować do swoich indywidualnych potrzeb. Do lokali parterowych przypisane zostaną ogródki, a do mieszkań na wyższych piętrach przestrzenne balkony.

Villa Galicja w Krakowie
Autor: Kostrzewa PR Do każdego z mieszkań będzie przynależeć komórka lokatorska. Tradycyjne ogrodzenie zostanie zastąpione żywopłotem. Zamontowane w lokalach parterowych rolety zabezpieczą przed włamaniem.

Miejsca parkingowe znajdą się w garażu podziemnym oraz na wyznaczonym i częściowo osłoniętym terenie przed budynkiem. Villa Galicja graniczy z dwuhektarowym parkiem osiedla "Zaczarowanej dorożki", a z Rynkiem dzieli ją odległość ok. 4 km.

Zobacz inne informacje o osiedlu Villa Galicja - TUTAJ

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej