Rozpoczęła się budowa osiedla Villa Parc

2010-06-24 11:37
Osiedle Villa Parc
Autor: Brandlab

Spółka deweloperska Bouygues Immobilier Polska rozpoczęła realizację projektu Villa Parc na warszawskiej Ochocie.

W pierwszym etapie inwestycji, który ma zakończyć się w IV kwartale 2011 roku, deweloper planuje budowę 147 lokali.

Villa Parc to zespół pięciu budynków o wysokości od trzech do dziewięciu pięter, zlokalizowanych na terenie trójkątnej działki w obrębie ulic Włodarzewskiej, Maszynowej i Drawskiej. Docelowo osiedle liczyć będzie 255 mieszkań i dwa lokale usługowe. W inwestycji znajdą się lokale jedno-, dwu- i trzypokojowe o metrażu od 24 do 81 mkw. Mieszkania na parterze będą miały ogródki, a pozostałe (za wyjątkiem jednopokojowych) balkony.
Osiedle zostało zaprojektowano przez F.B.T. Pracownia Architektury Urbanistyki z Warszawy.

Teren osiedla Villa Parc będzie ogrodzony i strzeżony. W patio znajdzie się plac zabaw, ławki i alejki spacerowe z dużą ilością zieleni. Kompleks będzie zamknięty dla ruchu kołowego – wjazd do hali garażowej zlokalizowany zostanie od zewnętrznej strony osiedla. Pod budynkami znajdować się będą pojedyncze i rodzinne miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej