Rozbudowa osiedla Księżnej Dąbrówki

2007-09-05 17:06
osiedle ksieznej dobrowki
Autor: brak danych

Już od kilku lat systematycznie powiększa się osiedle Księżnej Dąbrówki trwa . Obecnie deweloper przystąpił do budowy dwóch kolejnych etapów inwestycji.

Osiedle Księżnej Dąbrówki to zespół budynków mieszkalnych, wielorodzinnych, utrzymanych w charakterze podmiejskiego osiedla wkompowanego w wiejskie otoczenie.

Na osiedlu zamieszkało już około 200 rodzin. Obecnie inwestor rozpoczyna budowę III i IV etapu osiedla. III etap to budowa osiedla 11 domów wielorodzinnych, w których znajdzie się 106 mieszkań. W budynkach - po osiem, dziesięć i dwanaście lokali - przewiedziano mieszkania o powierzchniach od  41,2 m2 do 113 m2.

Inwestor, Nickel Development, zwraca dużą uwagę do przestrzeni na zewnątrz, z której mogą korzystać mieszkańcy. Dlatego też prawie wszystkie lokale na parterze mają indywidualne ogródki, a mieszkania na wyższych kondygnacjach przestronne tarasy. Termin zakończenia III etapu inwestycji przewidziano na kwiecień 2009 roku.

Natomiast IV etap, który obecnie jest w sprzedaży, będzie się składać z pięciu powtarzalnych kompleksów wielorodzinnych zorganizowanych w rzucie niedokończonego atrium. Zaprojektowano w nich 75 mieszkań o powierzchni od 55,3 do 148,5 m2. Cena brutto za metr kwadratowy kształtuje się od 4850 zł. Do dyspozycji mieszkańców będą, tak jak i w innych zespołach, ogródki i garaże. Orientacyjny termin zakończenia tego etapu - kwiecień 2008.

Mieszkańcy Osiedla Księżnej Dąbrówki, oprócz ciekawie zaprojektowanego terenu, mają też w pobliżu inne atrakcje, szczególnie gdy cenią sobie ruch na świeżym powietrzu - spacery i przejażdżki rowerowe pięknymi leśnymi drogami nad pobliskie jeziora Lusowskie i Niepruszewskie.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej