Robyg na Jelonkach

2011-04-06 11:37

Firma POLSKA Robyg przejęła za 18 mln złotych od Nanette Real Estate Group 50 proc. udziałów w spółce Robyg Ogród Jelonki- właściciela nieruchomości zlokalizowanej na Bemowie, gdzie ma powstać "Osiedle Kameralne". Wykonawcą inwestycji jest firma Robyg.

Jelonki to bardzo dynamicznie rozwijająca się dzielnica. Na wykupionym przez Robyg gruncie docelowo ma powstać 600 mieszkań o łącznej powierzchni 37 tys. m kw. Ich wielkość została opracowana z myślą o tych, którzy chcą kupić pierwsze mieszkanie i skorzystać z programu „Rodzina na Swoim”. Budynki zostaną wyposażone w windy, a dla wygody mieszkańców przygotowano miejsca parkingowe zarówno pod budynkami jak i na terenie osiedla. Planowane są również lokale usługowe.

Zobacz także: Szczęśliwy dom

Obecnie wykonawca realizuje pierwszy etap budowy u zbiegu ulic Połczyńskiej i Powstańców Śląskich. W ramach tej fazy projektu, zostaną zbudowane 4 budynki mieszkalne z 133 lokalami, o powierzchni od 30 do 133 m kw. Do dnia 28 marca deweloper zawarł już ok. 50 uprzedwstępnych umów sprzedaży mieszkań. Pierwsza rata spłaty przejęcia 50 proc. udziałów - 9 mln zł - zostanie zapłacona w ciągu najbliższych dni, druga natomiast w ciągu 10 dni, od wpłynięcia decyzji w sprawie warunków zabudowy i zagospodarowania terenu dotyczącej drugiej fazy projektu. Robyg szacuje, że spółka otrzyma taką decyzję do maja br.

Marysienka
Autor: Robyg Development
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej