River House zaprasza

2009-05-21 15:08
River House
Autor: Mermaid Properties

Podczas "Dni otwartych River House" na klientów będą czekać specjaliści, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania związane z zakupem mieszkania. Będzie można dowiedzieć się o możliwościach uzyskania atrakcyjnych warunków kredytowych, jak i skorzystać z porad architektów.

River House
Autor: materiały od agencji Kostrzewa PR River House - mieszkanie pokazowe

Spółka Mermaid Properties zaprasza na dni otwarte River House – osiedla mieszkaniowego zlokalizowanego na warszawskim Mokotowie przy ul. Bluszczańskiej.
6 i 7 czerwca będzie można obejrzeć właśnie oddawany do użytku budynek. Deweloper przygotował apartament pokazowy, by kupujący mogli zadecydować o projektowaniu wnętrza swojego nowego mieszkania.
Kompleks mieszkaniowy zrealizowany przez Mermaid Properties to trzy czterokondygnacyjne budynki, w których rozmieszczono 94 mieszkania, (powierzchnie wahają się od 41 do 120 m2). W River House standardowo zapewniono drewnianą stolarkę okienną, balkony ze szklanymi balustradami, wykończonymi stalą nierdzewną. Firma Mermaid Properties zagwarantowała też w mieszkaniach na parterze (w oknach od zewnątrz) rolety antywłamaniowe, recepcję i ochronę wraz z monitoringiem na patio i plac zabaw dla dzieci. We wszystkich budynkach zainstalowano centralny system uzdatniania wody.
River House znajduje się w pobliżu terenów wiślanych. Dzięki bliskości tzw. Wisłostrady można szybko znaleźć się w Centrum Warszawy. Pomimo położenia, praktycznie w sercu miasta, jest cicho i spokojnie. Jest to teren z dużą ilością zieleni, dlatego osiedle może być dobrym rozwiązaniem dla rodzin z dziećmi. Bliskość natury, a zarazem dostęp do szkół i przedszkoli w kilka minut to zapewne duży plus tej inwestycji.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej