River House zaprasza

2009-05-21 15:08
River House
Autor: Mermaid Properties

Podczas "Dni otwartych River House" na klientów będą czekać specjaliści, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania związane z zakupem mieszkania. Będzie można dowiedzieć się o możliwościach uzyskania atrakcyjnych warunków kredytowych, jak i skorzystać z porad architektów.

River House
Autor: materiały od agencji Kostrzewa PR River House - mieszkanie pokazowe

Spółka Mermaid Properties zaprasza na dni otwarte River House – osiedla mieszkaniowego zlokalizowanego na warszawskim Mokotowie przy ul. Bluszczańskiej.
6 i 7 czerwca będzie można obejrzeć właśnie oddawany do użytku budynek. Deweloper przygotował apartament pokazowy, by kupujący mogli zadecydować o projektowaniu wnętrza swojego nowego mieszkania.
Kompleks mieszkaniowy zrealizowany przez Mermaid Properties to trzy czterokondygnacyjne budynki, w których rozmieszczono 94 mieszkania, (powierzchnie wahają się od 41 do 120 m2). W River House standardowo zapewniono drewnianą stolarkę okienną, balkony ze szklanymi balustradami, wykończonymi stalą nierdzewną. Firma Mermaid Properties zagwarantowała też w mieszkaniach na parterze (w oknach od zewnątrz) rolety antywłamaniowe, recepcję i ochronę wraz z monitoringiem na patio i plac zabaw dla dzieci. We wszystkich budynkach zainstalowano centralny system uzdatniania wody.
River House znajduje się w pobliżu terenów wiślanych. Dzięki bliskości tzw. Wisłostrady można szybko znaleźć się w Centrum Warszawy. Pomimo położenia, praktycznie w sercu miasta, jest cicho i spokojnie. Jest to teren z dużą ilością zieleni, dlatego osiedle może być dobrym rozwiązaniem dla rodzin z dziećmi. Bliskość natury, a zarazem dostęp do szkół i przedszkoli w kilka minut to zapewne duży plus tej inwestycji.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej