Rezydencja Redłowo. Nowe mieszkania w Gdyni od J.W. Construction

2013-03-08 15:09
Mieszkania w Gdyni. Rezydencja Redłowo
Autor: J.W.Construction Rezydencja Redłowo. Nowe mieszkania w Gdyni powstają w bliskiej odległości od plaży

J.W. Construction rozpoczyna realizację nowej inwestycji na wybrzeżu o nazwie Rezydencja Redłowo. Nowe mieszkania w Gdyni zostaną wybudowane w dzielnicy Redłowo. W ramach inwestycji powstanie kameralny kompleks apartamentowy, w którym dostępne będą 52 mieszkania.

J.W. Construction buduje apartamenty w Gdyni. Rezydencja Redłowo

W Gdyni-Redłowie powstaje kameralne osiedle mieszkaniowe Rezydencja Redłowo. W ramach inwestycji firmy J.W. Construction zostanie wybudowany kompleks pięcu trzypiętrowych segmentów, w których dostępne będą 52 mieszkania. W rezydencji znajdą się lokale dwu-, trzy- i czteropiętrowe o zróżnicowanej powierzchni – od 38 do 96 mkw.

Osiedle będzie wyposażone we własną kotłownię gazową wspomaganą kolektorami słonecznymi. Takie rozwiązanie pozwoli zmniejszyć koszty eksploatacji. Nowe mieszkania w Gdyni zostaną wybudowane przy ulicy Powstania Wielkopolskiego, w bliskim sąsiedztwie rezerwatu „Kępa Redłowska”. Do plaży przyszli mieszkańcy będą mieli zaledwie kilkanaście minut. W najbliższej okolicy od osiedla znajduje się szkoła, przedszkole, a także centra handlowo-usługowe.

Inwestorem jest należąca do holdingu J.W. Construction spółka Seahouse. Projekt rezydencji opracowało biuro Promex. Generalnym wykonawcą inwestycji w Gdyni jest firma Wroński S.J.

Czytaj więcej