Rezydencja Redłowo. Nowe mieszkania w Gdyni od J.W. Construction

2013-03-08 15:09
Mieszkania w Gdyni. Rezydencja Redłowo
Autor: J.W.Construction Rezydencja Redłowo. Nowe mieszkania w Gdyni powstają w bliskiej odległości od plaży

J.W. Construction rozpoczyna realizację nowej inwestycji na wybrzeżu o nazwie Rezydencja Redłowo. Nowe mieszkania w Gdyni zostaną wybudowane w dzielnicy Redłowo. W ramach inwestycji powstanie kameralny kompleks apartamentowy, w którym dostępne będą 52 mieszkania.

J.W. Construction buduje apartamenty w Gdyni. Rezydencja Redłowo

W Gdyni-Redłowie powstaje kameralne osiedle mieszkaniowe Rezydencja Redłowo. W ramach inwestycji firmy J.W. Construction zostanie wybudowany kompleks pięcu trzypiętrowych segmentów, w których dostępne będą 52 mieszkania. W rezydencji znajdą się lokale dwu-, trzy- i czteropiętrowe o zróżnicowanej powierzchni – od 38 do 96 mkw.

Osiedle będzie wyposażone we własną kotłownię gazową wspomaganą kolektorami słonecznymi. Takie rozwiązanie pozwoli zmniejszyć koszty eksploatacji. Nowe mieszkania w Gdyni zostaną wybudowane przy ulicy Powstania Wielkopolskiego, w bliskim sąsiedztwie rezerwatu „Kępa Redłowska”. Do plaży przyszli mieszkańcy będą mieli zaledwie kilkanaście minut. W najbliższej okolicy od osiedla znajduje się szkoła, przedszkole, a także centra handlowo-usługowe.

Inwestorem jest należąca do holdingu J.W. Construction spółka Seahouse. Projekt rezydencji opracowało biuro Promex. Generalnym wykonawcą inwestycji w Gdyni jest firma Wroński S.J.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej