Rataje z własnym apartamentowcem

2007-07-09 18:06
pelikan
Autor: brak danych

Postępują prace przy budowie Pelikana, nowoczesnego apartamentowca, który powstaje w pobliżu Poznania. Inwestorem obiektu jest spółka Nickel Development.

Systematycznie prowadzone prace budowlane mają się ku końcowi. Pelikan zostanie oddany do użytku już w listopadzie 2007 roku. Wykonana została cała konstrukcja, obecnie trwają prace instalacyjne i wykończeniowe. Budynek zaprojektował architekt Krzysztof Wehr. W obiekcie powstanie 155 mieszkań od jedno- do pięciopokojowych o metrażach od 35 do 120 mkw. Lokale w większości posiadać będą po dwie loggie, a większe z nich wyposażone zostaną w dwie łazienki i garderoby. Z okien pokojów dziennych rozciągać się będzie widok na zakole Warty i panoramę Poznania.

Budynek składa się z przecinających się ze sobą dwóch brył. Obie części połączone zostaną z reprezentacyjnym hallem. Dla potrzeb mieszkańców powstanie w podziemiach garaż z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi. Jak przystało na wysokiej klasy aprtamentowiec pod budynkiem zaprojektowano także basen i saunę. Wokół powstanie zielona enklawa, a teren zostanie ogrodzony i wyposażony w monitoring. Nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwać będzie ochrona. Inwestycja zakończy się w listopadzie bieżącego roku. Cena za metr kwadratowy wyniesie od 8 do 12 tys. zł brutto.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej