Quadro House - nowa inwestycja w Poznaniu

2010-02-22 16:39
Quadro House
Autor: ARW IMAGE Public Relations

Spółka PBG Dom rozpoczyna nowy projekt na poznańskim Grunwaldzie. Będzie to zamknięty kompleks ośmiu budynków wielorodzinnych.

Inwestycja powstanie przy ulicy Smardzewskiej. Prace budowlane rozpoczną się wiosną 2010 r., a zakończą w pierwszym kwartale 2012 r. Projekt tworzą dwa zespoły mieszkalne po cztery bloki, usytuowane na planie kwadratu. Gmachy łącząć się będą ze sobą, dzięki rozbudowanym balkonom. Na terenie Quadro House znajdą się dwa budynki dwukondygnacyjne, dwa – trzykondygnacyjne oraz cztery domy czterokondygnacyjne.

Przy ulicy Smardzewskiej powstaną mieszkania jedno-, dwu-, trzy-, i czteropokojowe o podwyższonym standardzie. Będą to lokale jedno-, i dwupoziomowe, o powierzchni od 41 do 113 m kw. Każde mieszkanie posiadać będzie przestronny balkon lub taras. W podziemnej hali garażowej zaplanowano 90 miejsc postojowych oraz komórki lokatorskie.

- Quadro House to ciekawa architektura, kameralność i komfort życia w centrum Poznania – tłumaczy Michał Małaszyński, manager projektu. W pobliżu inwestycji znajduje się supermarket, przedszkole, szkoła i ośrodek zdrowia. Istotna jest także dogodna komunikacja, połączenie tramwajowe i autobusowe oraz bliskość zielonych płuc Poznania, czyli Lasku Marcelińskiego.

Quadro House
Autor: ARW IMAGE Public Relations
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej