Polnord rusza z kolejnym etapem nowej inwestycji City Park w Łodzi

2015-04-30 10:52
Rusza sprzedaż mieszkań kolejnego etapu inwestycji City Park w Łodzi
Autor: Piotr Biliński Architekt Rusza sprzedaż mieszkań kolejnego etapu inwestycji City Park w Łodzi

Polnord rozpoczyna sprzedaż kolejnego etapu nowej łódzkiej inwestycji City Park. W budynku A3 powstanie 115 nowych lokali mieszkalnych.

Nowa inwestycja City Park w Łodzi – budowa kolejnego etapu

 Nowa inwestycja City Park to realizowany wieloetapowo kompleks 6 budynków mieszkalnych w Łodzi. Inwestorem jest trójmiejski deweloper Polnord SA. Zespół mieszkaniowy mieści się w niedalekiej odległości od centrum miasta, przy ulicy Lucjana Żeligowskiego 43. Autorem projektu architektonicznego jest pracownia architekta Piotra Bilińskiego.

W IV etapie City Park powstanie kolejny obiekt – budynek A3, z apartamentami o powierzchni od 25 m2 do 81 m2. Inwestycja ma zostać zakończona w IV kwartale 2016. Inwestor sprzedał już ok. 300 lokali w całym kompleksie City Park. Właśnie ruszyła sprzedaż mieszkań nowobudowanej części inwestycji.

Osiedle City Park oferuje najemcom ogrodzony zespół budynków, patio i plac zabaw. Dostępne są mieszkania jedno, dwu-, trzy- i czteropokojowe. Sześć budynków wchodzących w skład osiedla ma od 6 do 13 kondygnacji naziemnych oraz 2 kondygnacje podziemne, na których zlokalizowane są  parkingi.

Elewacje budynków City Park charakteryzują się ponad 2-metrowymi, pięciokomorowymi oknami. Mieszkania będą posiadały pomalowane tynki gipsowe, kamienne parapety, płytki na balkonach, biały osprzęt elektryczny, grzejniki, video-domofony i drzwi antywłamaniowe.

Nazwa inwestycji: IV etap City Park w Łodzi
Adres inwestycji: ul. Lucjana Żeligowskiego 43, Łódź
Inwestor: Polnord SA
Autor projektu architektonicznego: Piotr Biliński Architekt
Planowane oddanie do użytku: IV kwartał 2016
Powierzchnia użytkowa:

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej