Polnord rusza z kolejnym etapem nowej inwestycji City Park w Łodzi

2015-04-30 10:52
Rusza sprzedaż mieszkań kolejnego etapu inwestycji City Park w Łodzi
Autor: Piotr Biliński Architekt Rusza sprzedaż mieszkań kolejnego etapu inwestycji City Park w Łodzi

Polnord rozpoczyna sprzedaż kolejnego etapu nowej łódzkiej inwestycji City Park. W budynku A3 powstanie 115 nowych lokali mieszkalnych.

Nowa inwestycja City Park w Łodzi – budowa kolejnego etapu

 Nowa inwestycja City Park to realizowany wieloetapowo kompleks 6 budynków mieszkalnych w Łodzi. Inwestorem jest trójmiejski deweloper Polnord SA. Zespół mieszkaniowy mieści się w niedalekiej odległości od centrum miasta, przy ulicy Lucjana Żeligowskiego 43. Autorem projektu architektonicznego jest pracownia architekta Piotra Bilińskiego.

W IV etapie City Park powstanie kolejny obiekt – budynek A3, z apartamentami o powierzchni od 25 m2 do 81 m2. Inwestycja ma zostać zakończona w IV kwartale 2016. Inwestor sprzedał już ok. 300 lokali w całym kompleksie City Park. Właśnie ruszyła sprzedaż mieszkań nowobudowanej części inwestycji.

Osiedle City Park oferuje najemcom ogrodzony zespół budynków, patio i plac zabaw. Dostępne są mieszkania jedno, dwu-, trzy- i czteropokojowe. Sześć budynków wchodzących w skład osiedla ma od 6 do 13 kondygnacji naziemnych oraz 2 kondygnacje podziemne, na których zlokalizowane są  parkingi.

Elewacje budynków City Park charakteryzują się ponad 2-metrowymi, pięciokomorowymi oknami. Mieszkania będą posiadały pomalowane tynki gipsowe, kamienne parapety, płytki na balkonach, biały osprzęt elektryczny, grzejniki, video-domofony i drzwi antywłamaniowe.

Nazwa inwestycji: IV etap City Park w Łodzi
Adres inwestycji: ul. Lucjana Żeligowskiego 43, Łódź
Inwestor: Polnord SA
Autor projektu architektonicznego: Piotr Biliński Architekt
Planowane oddanie do użytku: IV kwartał 2016
Powierzchnia użytkowa:

Czytaj więcej