Pogodno park

2008-01-10 10:07
pogodno park
Autor: brak danych

Deweloper SGI Komfort 29 sierpnia 2007 roku oddał do użytku komplet apartamentowców w Szczecinie. Kompleks został zaprojektowany przez szczecińską pracownię Orłowski & Szymański. Wartość inwestycji szacowana jest na 30 mln. zł.

Pogodno Park położony jest na przecięciu ulic Brodzińskiego i Mickiewicza. Kompleks zajmuje powierzchnię 4,5 tys. mkw. Inwestycja SGI Komfort to trzy budynki apartamentowe. Pierwszy, czterokondygnacyjny zlokalizowany jest przy ulicy Mickiewicza. Na parterze znajduje się część użytkowa przeznaczona na przychodnię zdrowia. Obiekt składa się z lokali jedno- i dwukondygnacyjnych. Pozostałe, trzykondygnacyjne apartamentowce zostaną usytuowane w głębi kompleksu. Każde z mieszkań ma miało loggię, taras lub balkon. W podziemiach Pogodno Park znajdzie się 60 miejsc parkingowych oraz pomieszczenia gospodarcze przypisane do każdego z lokali. Dodatkowo na terenie kompleksu zlokalizowane są tereny zielone i plac zabaw dla dzieci.
Do wykończenia obiektu użyto takich materiałów jak: drewniane okna, drzwi antywłamaniowe, ceramiczna dachówka, co czyni obiekt bardziej komfortowym.

Parametry:

  • powierzchnia użytkowa 5000 mkw,
  • kubatura 28 000 mkw.
Czytaj więcej