Osiedle Zagajnik

2009-02-04 12:46
Osiedle Zagajnik
Autor: Guarana Communications 4-kondygnacyjny budynek wielorodzinny na Osiedlu Zagajnik

Na przedmieściach Katowic, w dzielnicy Zarzecze katowicki deweloper MK Inwestycje wybudował 4-kondygnacyjny budynek wielorodzinny.

Apartamentowiec jest częścią kompleksu osiedla Zagajnik. Na jego terenie, oprócz budynku wielorodzinnego powstało także 30 domów w 3 typach zabudowy – domy wolno stojące, domy szeregowe i bliźniaki.
"Budynek wielomieszkaniowy na Osiedlu Zagajnik jest alternatywą dla tych, które chcą mieszkać na przedmieściach, ale niekoniecznie w domu. Zaletą mieszkania w takim budynku jest to, że nie musimy przejmować się obejściem domu czy ogrodem, jednocześnie ciesząc się z uroków przedmieść" - mówi Monika Śleziońska, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży inwestycji MK Inwestycje.
W 4-kondygnacynym apartamentowcu znajduje się 21 mieszkań, w tym mieszkania dwupoziomowe. Do wyboru są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe o powierzchni od 36,34 m2 do 92,42 m2. Można również zdecydować się na mieszkanie na poddaszu. Na najniższej kondygnacji przewidziano garaże, a na osiedlu miejsca na 56 samochodów. Na parterze budynku znajdują się 4 punkty usługowo-handlowe o powierzchni od 55,48 m2 do 55,53 m2. Ze względów bezpieczeństwa osiedle będzie zamknięte i monitorowane. Pod budynek wjeżdża się osobną bramą, prowadzącą na parking.
Osiedle położone jest 13 km od centrum Katowic, w sąsiedztwie lasu, kortów tenisowych, boiska do siatkówki plażowej oraz stadniny koni. Zarówno budynek, jak i całe osiedle jest dobrze skomunikowane - 3 km od trasy Katowice - Bielsko. Kompleks mieszkaniowy położony jest w takiej samej odległości od gwarnych Katowic, jak również spokojnego Mikołowa.

Osiedle Zagajnik
Autor: Guarana Communications Zabudowa domów jednorodzinnych na Osiedlu Zagajnik
Czytaj więcej