Osiedle Zagajnik

2009-02-04 12:46
Osiedle Zagajnik
Autor: Guarana Communications 4-kondygnacyjny budynek wielorodzinny na Osiedlu Zagajnik

Na przedmieściach Katowic, w dzielnicy Zarzecze katowicki deweloper MK Inwestycje wybudował 4-kondygnacyjny budynek wielorodzinny.

Apartamentowiec jest częścią kompleksu osiedla Zagajnik. Na jego terenie, oprócz budynku wielorodzinnego powstało także 30 domów w 3 typach zabudowy – domy wolno stojące, domy szeregowe i bliźniaki.
"Budynek wielomieszkaniowy na Osiedlu Zagajnik jest alternatywą dla tych, które chcą mieszkać na przedmieściach, ale niekoniecznie w domu. Zaletą mieszkania w takim budynku jest to, że nie musimy przejmować się obejściem domu czy ogrodem, jednocześnie ciesząc się z uroków przedmieść" - mówi Monika Śleziońska, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży inwestycji MK Inwestycje.
W 4-kondygnacynym apartamentowcu znajduje się 21 mieszkań, w tym mieszkania dwupoziomowe. Do wyboru są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe o powierzchni od 36,34 m2 do 92,42 m2. Można również zdecydować się na mieszkanie na poddaszu. Na najniższej kondygnacji przewidziano garaże, a na osiedlu miejsca na 56 samochodów. Na parterze budynku znajdują się 4 punkty usługowo-handlowe o powierzchni od 55,48 m2 do 55,53 m2. Ze względów bezpieczeństwa osiedle będzie zamknięte i monitorowane. Pod budynek wjeżdża się osobną bramą, prowadzącą na parking.
Osiedle położone jest 13 km od centrum Katowic, w sąsiedztwie lasu, kortów tenisowych, boiska do siatkówki plażowej oraz stadniny koni. Zarówno budynek, jak i całe osiedle jest dobrze skomunikowane - 3 km od trasy Katowice - Bielsko. Kompleks mieszkaniowy położony jest w takiej samej odległości od gwarnych Katowic, jak również spokojnego Mikołowa.

Osiedle Zagajnik
Autor: Guarana Communications Zabudowa domów jednorodzinnych na Osiedlu Zagajnik
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej