Osiedle Villa Prestige Kabaty

2016-12-07 13:11
Villa Prestige Kabaty
Autor: materiał prasowy Osiedle Villa Prestige Kabaty powstaje w Warszawie pomiędzy ulicami Stryjeńskich i  Wełnianą

Prestige rozpoczyna budowę luksusowego osiedla Villa Prestige Kabaty. W ramach inwestycji powstanie 35 domów jednorodzinnych. Pierwsze zostaną oddanie do użytku w IV kwartale 2017.

Wille zostaną wybudowane w południowej części Warszawy, pomiędzy ulicami Stryjeńskich, a Wełnianą. Na osiedlu powstanie 28 domów wolno stojących o powierzchni 223 m², na ponad 400-metrowych działkach. Każdy z budynków będzie miał garaż na dwa samochody i ogród. Dodatkowo powstaną trzy domy wolno stojące na działkach około 800 m² i dwa domy bliźniacze (4 segmenty). W dalszych planach przewidziana jest również budowa dwóch kameralnych apartamentowców.

Domy będą miały trzy kondygnacyjne. Na parterze zaprojektowano przestronny salon z jadalnią i kuchnię, a na pierwszym piętrze – sypialnie. Na najwyższym poziomie będzie pomieszczenie z dwiema całkowicie przeszklonymi ścianami, o wysokości do 4 m, z 30-metrowym tarasem oraz dwoma balkonami. W domu zaprojektowano również taras wychodzący na ogród i duży balkon na poziomie sypialni.

Osiedle zostanie ogrodzone. Deweloper wybuduje drogi z kostki oraz plac zabaw dla dzieci. Villa Prestige Kabaty zostało zaprojektowane przez pracownię architektoniczną MP Atelier.

Nazwa inwestycji: Villa Prestige Kabaty
Lokalizacja: Warszawa, pomiędzy ulicami Stryjeńskich i Wełnianą
Funkcja: mieszkaniowa
Inwestor: Prestige
Generalny wykonawca: Prestige Budownictwo
Projektant: MP Atelier
Liczba kondygnacji: 3
Rozpoczęcie budowy: grudzień 2016
Zakończenie budowy: IV kwartał 2017

Czytaj więcej