Osiedle Villa Prestige Kabaty

2016-12-07 13:11
Villa Prestige Kabaty
Autor: materiał prasowy Osiedle Villa Prestige Kabaty powstaje w Warszawie pomiędzy ulicami Stryjeńskich i  Wełnianą

Prestige rozpoczyna budowę luksusowego osiedla Villa Prestige Kabaty. W ramach inwestycji powstanie 35 domów jednorodzinnych. Pierwsze zostaną oddanie do użytku w IV kwartale 2017.

Wille zostaną wybudowane w południowej części Warszawy, pomiędzy ulicami Stryjeńskich, a Wełnianą. Na osiedlu powstanie 28 domów wolno stojących o powierzchni 223 m², na ponad 400-metrowych działkach. Każdy z budynków będzie miał garaż na dwa samochody i ogród. Dodatkowo powstaną trzy domy wolno stojące na działkach około 800 m² i dwa domy bliźniacze (4 segmenty). W dalszych planach przewidziana jest również budowa dwóch kameralnych apartamentowców.

Domy będą miały trzy kondygnacyjne. Na parterze zaprojektowano przestronny salon z jadalnią i kuchnię, a na pierwszym piętrze – sypialnie. Na najwyższym poziomie będzie pomieszczenie z dwiema całkowicie przeszklonymi ścianami, o wysokości do 4 m, z 30-metrowym tarasem oraz dwoma balkonami. W domu zaprojektowano również taras wychodzący na ogród i duży balkon na poziomie sypialni.

Osiedle zostanie ogrodzone. Deweloper wybuduje drogi z kostki oraz plac zabaw dla dzieci. Villa Prestige Kabaty zostało zaprojektowane przez pracownię architektoniczną MP Atelier.

Nazwa inwestycji: Villa Prestige Kabaty
Lokalizacja: Warszawa, pomiędzy ulicami Stryjeńskich i Wełnianą
Funkcja: mieszkaniowa
Inwestor: Prestige
Generalny wykonawca: Prestige Budownictwo
Projektant: MP Atelier
Liczba kondygnacji: 3
Rozpoczęcie budowy: grudzień 2016
Zakończenie budowy: IV kwartał 2017

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej