Osiedle Róż

2007-05-22 18:42
Osiedle Róż
Autor: brak danych

Osiedle Róż mieści się w podwarszawskim Piasecznie. Deweloperem jest działająca od lat na polskim rynku firma Prestige. W pierwszym etapie budowy powstanie około 120 mieszkań. Ukończenie tego etapu planowane jest na grudzień 2006 roku.

Osiedle Róż powstanie w trzech etapach. W sumie zbudowanych zostanie dziesięć kameralnych budynków mieszkalnych. Całość zostanie oddana do użytku w 2008 roku. Budynki zaprojektowane są w kształcie liter "L", "C", "I", "U". Wśród nich zaprojektowane zostaną pasy zieleni oraz alejki spacerowe. Powstanie także plac zabaw dla dzieci oraz miejsca do wypoczynku. Deweloper dużą uwagę przywiązuje do elementów małej architektury.
Mieszkania zaprojektowano tak, aby układ ścian można było dostosowywać do indywidualnych potrzeb. Dla wygody klientów deweloper przygotował po kilka gotowych wariantów rozwiązań wnętrz dla poszczególnych mieszkań.

Standardowe wyposażenie mieszkań obejmuje drzwi zewnętrzne, plastikowe okna, parapety wewnętrzne i zewnętrzne. Wszystkie mieszkania posiadają wyłożone gresem balkony lub loggie. Lokale na parterze mają tarasy z zielonymi ogródkami oraz wyposażone są w antywłamaniowe okna.
Na osiedlu znajdującym się 15 km od Warszawy zbudowana zostanie restauracja i sklepy. Ponadto planowana jest budowa przedszkola, przychodni pediatrycznej oraz szkoły językowej.

Czytaj więcej