Osiedle mieszkaniowe w Dobrzykowicach

2007-05-22 18:00
Dobrzykowice
Autor: brak danych

Dobrzykowice Park to osiedle domów jednorodzinnych powstające w Dobrzykowicach, 5 km od Wrocławia. Na powierzchni ponad 13 hektarów zbudowanych zostanie około 130 domów. Inwestorem jest firma Archicom-Hammilton.

Dobrzykowice Park to osiedle domów jednorodzinnych. Powstanie w miejscowości Dobrzykowice niedaleko Wrocławia. Domy o wielkości od 108 do 140 mkw będą usytuowane na działkach o powierzchni 600-700 mkw. Wzdłuż wjazdu na osiedle powstanie strefa usługowa.

Zabudowę osiedla charakteryzuje, prosta w formie architektura domów. Inwestor wskazuje na szczególne zalety osiedla jakimi są bezpieczeństwo oraz zagospodarowanie terenu. Kompleks mieszkaniowy będzie w pełni chroniony. Tuż obok osiedla powstanie centrum usługowo-handlowe z miejscami parkingowymi oraz tereny rekreacyjno-sportowe.

Do budowy domów zostaną wykorzystane materiały wysokiej klasy oraz technologie przyjazne człowiekowi: ceramiczne ściany z Porothermu, dachówka Braas, wzmocniona stolarka drzwiowa (zewnętrzne drzwi antywłamaniowe klasy C). Domy zostaną posadowione na ławie żelbetowej, konstrukcja dachu będzie drewniana. Domy, w stanie deweloperskim, będą wyposażone w instalacje niskoprądowe: telefoniczne, domofonowe, dzwonkowe, telewizyjne, (rozprowadzone zgodnie z wybraną opcją i standardem). Po indywidualnym wyborze systemu ogrzewania, instalacja grzewcza będzie dostosowana do wybieranej opcji: elektrycznej, gazowej, olejowej lub kominkowej.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej