Osiedle mieszkaniowe w Dobrzykowicach

2007-05-22 18:00
Dobrzykowice
Autor: brak danych

Dobrzykowice Park to osiedle domów jednorodzinnych powstające w Dobrzykowicach, 5 km od Wrocławia. Na powierzchni ponad 13 hektarów zbudowanych zostanie około 130 domów. Inwestorem jest firma Archicom-Hammilton.

Dobrzykowice Park to osiedle domów jednorodzinnych. Powstanie w miejscowości Dobrzykowice niedaleko Wrocławia. Domy o wielkości od 108 do 140 mkw będą usytuowane na działkach o powierzchni 600-700 mkw. Wzdłuż wjazdu na osiedle powstanie strefa usługowa.

Zabudowę osiedla charakteryzuje, prosta w formie architektura domów. Inwestor wskazuje na szczególne zalety osiedla jakimi są bezpieczeństwo oraz zagospodarowanie terenu. Kompleks mieszkaniowy będzie w pełni chroniony. Tuż obok osiedla powstanie centrum usługowo-handlowe z miejscami parkingowymi oraz tereny rekreacyjno-sportowe.

Do budowy domów zostaną wykorzystane materiały wysokiej klasy oraz technologie przyjazne człowiekowi: ceramiczne ściany z Porothermu, dachówka Braas, wzmocniona stolarka drzwiowa (zewnętrzne drzwi antywłamaniowe klasy C). Domy zostaną posadowione na ławie żelbetowej, konstrukcja dachu będzie drewniana. Domy, w stanie deweloperskim, będą wyposażone w instalacje niskoprądowe: telefoniczne, domofonowe, dzwonkowe, telewizyjne, (rozprowadzone zgodnie z wybraną opcją i standardem). Po indywidualnym wyborze systemu ogrzewania, instalacja grzewcza będzie dostosowana do wybieranej opcji: elektrycznej, gazowej, olejowej lub kominkowej.

Czytaj więcej