Osiedle mieszkaniowe Bliska Wola. J.W. Construction oddaje pierwszy budynek

2015-02-27 11:17
osiedle bliska wola warszawa
Autor: JW Construction J.W. Construction obiecuje zbudować na terenie osiedla przedszkole i tereny sportowo-rekreacyjne

Osiedle Bliska Wola powstaje przy ul. Ordona. Docelowo na osiedle ma się składać 3000 mieszkań, 70 000 m2 powierzchni usługowej, a także park wodny ze stawem, boiska, ścianka wspinaczkowa i przedszkole. Za nową inwestycję odpowiada J.W. Construction.

Nowe osiedle buduwane jest na terenach pofabrycznych pomiędzy ulicami Ordona, Kasprzaka i aleją Prymasa Tysiąclecia. J.W. Construcion właśnie oddaje do uzytku pierwszy budynek, w którym znalazło się 153 mieszkania o powierzchni od 27 do 95 m2.

Projekt osiedla przygotowała pracownia architektoniczna BAU. Jedną z ciekawostek, które mają wyrózniać osiedle Bliska Wola, są wspólne tarasy, zachęcające do sąsiedzkiej integracji. Na osiedlu przyszli mieszkańcy mają mieć również przedszkole oraz sporej powierzchni tereny rekreacyjne z parkiem fontan, stawem, który ma w zimie zamieniać się w lodowisko, boiskami do piłki nożnej, koszykówki, siatkówki, a także ścianką wspinaczkową. W mieszkaniach zaprojektowano balkony, a na parterach ogródki.

J.W. construction reklamuje swoje osiedle jako proekologiczne i zapewnia o zastosowaniu rozwiązań, które przyczynią się do istotnego zmniejszenia opłat czynszowych.

Docelowo osiedle Bliska Wola zaoferuje nawet 3000 mieszkań i 70 000 m2 powierzchni przeznaczonej na wynajęcie na lokale usługowe.

bliska wola warszawa
Autor: J.W. Construction Na warszawskiej Woli przy ul. Ordona powstaje kolejne gigantyczne osiedle J.W. Construction
Czytaj więcej