Osiedle mieszkaniowe Bliska Wola. J.W. Construction oddaje pierwszy budynek

2015-02-27 11:17
osiedle bliska wola warszawa
Autor: JW Construction J.W. Construction obiecuje zbudować na terenie osiedla przedszkole i tereny sportowo-rekreacyjne

Osiedle Bliska Wola powstaje przy ul. Ordona. Docelowo na osiedle ma się składać 3000 mieszkań, 70 000 m2 powierzchni usługowej, a także park wodny ze stawem, boiska, ścianka wspinaczkowa i przedszkole. Za nową inwestycję odpowiada J.W. Construction.

Nowe osiedle buduwane jest na terenach pofabrycznych pomiędzy ulicami Ordona, Kasprzaka i aleją Prymasa Tysiąclecia. J.W. Construcion właśnie oddaje do uzytku pierwszy budynek, w którym znalazło się 153 mieszkania o powierzchni od 27 do 95 m2.

Projekt osiedla przygotowała pracownia architektoniczna BAU. Jedną z ciekawostek, które mają wyrózniać osiedle Bliska Wola, są wspólne tarasy, zachęcające do sąsiedzkiej integracji. Na osiedlu przyszli mieszkańcy mają mieć również przedszkole oraz sporej powierzchni tereny rekreacyjne z parkiem fontan, stawem, który ma w zimie zamieniać się w lodowisko, boiskami do piłki nożnej, koszykówki, siatkówki, a także ścianką wspinaczkową. W mieszkaniach zaprojektowano balkony, a na parterach ogródki.

J.W. construction reklamuje swoje osiedle jako proekologiczne i zapewnia o zastosowaniu rozwiązań, które przyczynią się do istotnego zmniejszenia opłat czynszowych.

Docelowo osiedle Bliska Wola zaoferuje nawet 3000 mieszkań i 70 000 m2 powierzchni przeznaczonej na wynajęcie na lokale usługowe.

bliska wola warszawa
Autor: J.W. Construction Na warszawskiej Woli przy ul. Ordona powstaje kolejne gigantyczne osiedle J.W. Construction
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej