Osiedle Lotnictwa Polskiego ukończone

2007-09-10 16:08
Osiedle Lotnictwa Polskiego
Autor: ARW IMAGE Public Relations

W Poznaniu pod koniec września 2007 spółka Nickel Development odda do użytku kolejne osiedle mieszkaniowe.

W ramach inwestycji powstaną dwa budynki- A i B, w których łącznie przewidziano 110 mieszkań o powierzchni od 32 do 112 mkw. W budynku znajdują się kawalerki, mieszkania dwu-, trzy- i cztero- pokojowe. Każde z nich ma loggię. Ponadto na najwyższych kondygnacjach zaprojektowano dwupoziomowe apartamenty z antresolami.

Budynek A będzie miał dziesięć kondygnacji, natomiast B dwanaście. W podziemiach obu obiektów znajda się dwupoziomowe garaże. Termin zakończenia prac planowany jest na wrzesień 2007 roku. W budynkach trwają prace wykończeniowe: malowanie mieszkań i klatek schodowych, montaż osprzętu oświetleniowego, elektrycznego i sanitarnego. Na zewnątrz trwa budowa dróg, parkingów i ogrodzenia.
Autorem projektu jest Biuro Architektoniczne LITOBORSKI I MARCINIAK.
Firma zamierza jeszcze inwestować w Poznaniu. Wpracowni projektowej PTB-Nickel powstał juz projekt nowego osiedla mieszkaniowo-biurowego. Zakończenie prac planowane jest na IV kwartał 2009 roku.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej