Osiedle Kocjana na Bemowie

2007-05-17 16:54
osiedle
Autor: brak danych

Rozpoczęła się sprzedaż najnowszej inwestycji Budimex Nieruchomości - Osiedla Kocjana na warszawskim Bemowie. Zarezerwowane zostały najbardziej poszukiwane metraże mieszkań.

Osiedle Kocjana składa się z trzech czteropiętrowych budynków, które tworzą zamknięty kompleks mieszkaniowy z dwoma dużymi dziedzińcami. Mieszkania mają zróżnicowany metraż od 1- do 6- pokojowych. - Zainteresowanie naszą inwestycją jest ogromne. Klientów poinformowaliśmy telefonicznie i mailowo dopiero dzień przed planowanym rozpoczęciem sprzedaży. Już następnego dnia ustawiła się przed biurem kolejka oczekujących. Tradycyjnie wśród najchętniej kupowanych znalazły się kawalerki i mieszkania dwupokojowe o metrażach 46-56mkw - powiedziała Iwona Pasterska, kierownik działu sprzedaży Budimex Nieruchomości.

Mimo wzrostu cen mieszkań nadal nie maleje liczba kupujących. Klienci szybko podejmują decyzje o zakupie, bo zdają sobie sprawę, że na ich miejsce czeka już kolejka chętnych. Powodzeniem cieszą się zwłaszcza nieruchomości położone w atrakcyjnej okolicy, ciche a jednocześnie dobrze skomunikowane z centrum Warszawy.

Czytaj więcej