Osiedle Kocjana na Bemowie

2007-05-17 16:54
osiedle
Autor: brak danych

Rozpoczęła się sprzedaż najnowszej inwestycji Budimex Nieruchomości - Osiedla Kocjana na warszawskim Bemowie. Zarezerwowane zostały najbardziej poszukiwane metraże mieszkań.

Osiedle Kocjana składa się z trzech czteropiętrowych budynków, które tworzą zamknięty kompleks mieszkaniowy z dwoma dużymi dziedzińcami. Mieszkania mają zróżnicowany metraż od 1- do 6- pokojowych. - Zainteresowanie naszą inwestycją jest ogromne. Klientów poinformowaliśmy telefonicznie i mailowo dopiero dzień przed planowanym rozpoczęciem sprzedaży. Już następnego dnia ustawiła się przed biurem kolejka oczekujących. Tradycyjnie wśród najchętniej kupowanych znalazły się kawalerki i mieszkania dwupokojowe o metrażach 46-56mkw - powiedziała Iwona Pasterska, kierownik działu sprzedaży Budimex Nieruchomości.

Mimo wzrostu cen mieszkań nadal nie maleje liczba kupujących. Klienci szybko podejmują decyzje o zakupie, bo zdają sobie sprawę, że na ich miejsce czeka już kolejka chętnych. Powodzeniem cieszą się zwłaszcza nieruchomości położone w atrakcyjnej okolicy, ciche a jednocześnie dobrze skomunikowane z centrum Warszawy.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej