Osiedle domów w Walendowie

2007-05-21 13:27
Ventana
Autor: brak danych

Ventana - Rezydencje w Walendowie to eleganckie osiedle domów, które powstaje 18 km od centrum Warszawy. Pod koniec stycznia 2007 roku otwarto dwa domy pokazowe osiedla. Teraz każdy zainteresowany może je zobaczyć na własne oczy.

W podwarszawskim Walendowie można oglądać dwa w pełni wykończone i wyposażone domy. Inwestor, polsko-brytyjskie konsorcjum Westmark-Venessa chce umożliwić potencjalnym nabywcom przekonanie się już teraz, jak będzie wyglądał ich dom.

W skład całego osiedla wejdzie 150 domów. Klienci mogą wybrać z 7 typów domów. Są wśród nich domy wolnostojące i bliźniaki. Największy z domów liczy nieco ponad 470 mkw. powierzchni, najmniejszy - 160 mkw. Osiedle jest ogrodzone i strzeżone, ale otwarte wewnątrz. Architektura budynków nawiązuje do stylistyki dworków, wnętrza wykańczane będą zgodnie z indywidualnym gustem nabywców. Ventana powstaje w pobliżu Magdalenki i Nadarzyna, dzięki czemu mieszkańcy będą mieli dostęp do ich infrastruktury. Wkrótce też do Walendowa doprowadzona zostanie droga ekspresowa, co znacznie usprawni dojazd do centrum stolicy.

Na terenie kompleksu znajdzie się także budynek usługowy i plac zabaw, a także park z dwoma stawami. Następny etap inwestycji, który obejmie 33 domy zostanie oddany już pod koniec 2007 roku. Całe osiedle będzie gotowe w 2009 roku.

Ceny domów zależą przede wszystkim od typu budynku i jego wielkości, ale też od lokalizacji na osiedlu. Za metr kwadratowy trzeba zapłacić od 6 do 7 tysięcy zł z działką i udziałami w terenach wspólnych.

Czytaj więcej