Osiedle Derby 18 już gotowe

2009-06-29 16:59
Osiedle Derby 18
Autor: Dom Development W pobliżu osiedla znajdują się centra handlowe, linie komunikacji miejskiej łączące osiedle z kluczowymi punktami Warszawy oraz tereny spacerowe. Niedaleko znajdują się szkoła i przedszkole.

Dom Development SA, deweloper działający na warszawskim rynku, rozpoczął przekazywanie klientom mieszkań osiedla Derby 18, które mieści się przy ul. Ostródzkiej na warszawskiej Białołęce. Do tej pory przekazanych zostało 31 z 73 lokali sprzedanych na tym osiedlu. Derby 18 jest kolejnym etapem rozwoju projektu inwestycyjnego Derby na warszawskiej Białołęce. Inwestycja została zrealizowana i jest oddawana do użytku zgodnie z założeniami.

Derby 18 jest osiedlem strzeżonym i monitorowanym składającym się z trzech dwupiętrowych budynków. Całość osiedla składa się z 82 mieszkań o powierzchni od 40 do 104 m2 oraz jednego lokalu usługowego o powierzchni 50 m2. Są to mieszkania, które mogą być zakwalifikowane do programu "Rodzina na swoim". Do tej pory Dom Development sprzedał na osiedlu Derby 18 już 72 mieszkania oraz lokal usługowy, które w najbliższych tygodniach zostaną przekazane właścicielom. W podziemnej części osiedla znajdują się parkingi oraz komórki lokatorskie, do których mieszkańcy będą mogli dostać się windą bezpośrednio z pięter mieszkalnych. Dodatkowo we wschodniej części inwestycji znajduje się bezpieczny plac zabaw dla dzieci.

Osiedle Derby 18
Autor: Dom Development Derby 18

"Osiedle Derby 18 jest kolejnym etapem inwestycji, która spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem kupujących. Jest to także kolejna inwestycja, którą przekazujemy naszym klientom zgodnie z wcześniej ustalonym terminem. Wkrótce rozpoczniemy przekazywanie do użytku naszych kolejnych projektów, znajdujących się w końcowej fazie realizacji." - powiedział Jerzy Bieniewski, dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu Dom Development SA.

Osiedle Derby 18
Autor: Dom Development
Czytaj więcej