Odra Tower – kolejna inwestycja dolnośląskiego dewelopera

2010-12-30 10:59
Odra Tower – kolejna inwestycja dolnośląskiego dewelopera
Autor: Fleishman-Hillard Lokatorzy Odra Tower, będą mogli odpocząć w zacisznym miejscu, które zaprojektowano na dziedzińcu budynku w formie zielonego tarasu.

Gant Development SA nieopodal wrocławskiego rynku wybuduje osiemnastokondygnacyjny kompleks mieszkaniowo-usługowy. Część mieszkalna usytuowana będzie od 3 do 17 piętra.

Od południowo-wschodniej strony budynek będzie sąsiadować z ciągiem ulic Podwale i Generała Sikorskiego, a od północy z rzeką Odrą. Obiekt będzie spełniał przede wszystkim funkcję mieszkalną. Na parterze zaprojektowano lokale usługowe.

- Nowy projekt Odry Tower posiada prostą formę w postaci przenikających się prostopadłościennych brył. Przygotowując projekt mieliśmy na względzie zarówno wygodę mieszkańców, jak i wpasowanie obiektu w architektoniczny styl okolicy. - mówi Anna Newerla, przedstawiciel biura architektonicznego Zbigniewa Walasa. Dla podkreślenia przestrzenności budynku zastosowaliśmy kontrast bieli i czerni. Na czarnym tle wieży będą przenikać się szklano-białe wykusze, przyziemie od strony ul. Podwale oraz bulwaru odcięte jest przeszklonymi witrynami usług.

- Dobra lokalizacja, nowoczesna architektura i szeroki wybór mieszkań to podstawowe zalety Odry Tower. Przystępne ceny lokali sprawiają, że zamieszkanie na Starym Mieście będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek. - mówi Karol Antkowiak, Prezes Zarządu Gant Development SA.

Oferta mieszkaniowa Odry Tower obejmuje 243 mieszkania o łącznej powierzchni użytkowej 13 028 m2 i metrażach od 36,99 do 114,87 m2. Niemalże każdy lokal będzie wyposażony w balkon lub loggię. W budynku będą cztery poziomy garaży wielostanowiskowych, jeden podziemny i trzy nadziemne, z miejscami postojowymi przeznaczonymi dla mieszkańców inwestycji.

  • Powierzchnia użytkowa mieszkań: 13028,93 m2.
  • Powierzchnia użytkowa usług: 477,98 m2.
    Średnia powierzchnia mieszkań: 55,13 m2.
  • Liczba mieszkań: 243
  • Liczba lokali usługowych: 4
  • Liczba miejsc postojowych: 254
  • Cena mkw. brutto: od 6695 PLN do 16 480 PLN
  • Cena całkowita mieszkań brutto: od 259 078 PLN do 1 419 793 PLN

Termin zakończenia budowy: II połowa 2012 r.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej