Nowy Mokotów. Echo Investment buduje osiedle w Warszawie

2013-03-05 14:26
Nowy Mokotów. Osiedle w Warszawie
Autor: Echo Investment Nowy Mokotów. Inwestycja mieszkaniowa Echo Investment w Warszawie

Spółka Echo Investment rozpoczyna realizację nowej inwestycji mieszkaniowej. W ramach projektu Nowy Mokotów powstanie kompleks składający się z 6 budynków mieszkalnych. Nowe mieszkania w Warszawie zostaną wybudowane w pobliżu Służewca Przemysłowego, nazywanego zagłębiem biurowym stolicy.

W ramach nowej inwestycji firmy Echo Investment powstanie zespół mieszkaniowy składający się z 6 budynków połączonych trzykondygnacyjną bazą, które będą miały od 5 do 9 pięter. Całość inwestycji stanowi zamknięty kwartał z wewnętrznym ogrodzonym dziedzińcem. Projekt dopełnia zieleń z elementami małej architektury i oświetleniem.

Wszystkie mieszkania na parterze wyposażone będą w ogródki, z kolei lokale na ostatnich piętrach w przestronne tarasy. Właściciele pozostałych mieszkań będą mieli do dyspozycji loggie i balkony. Na parkingu podziemnym dostępne będą komórki lokatorskie i pomieszczenia na rowery. Budynki wchodzące w skład osiedla mieszkaniowego Nowy Moktów będą w pełni dostępne dla osób niepełnosprawnych. Osiedle będzie ogrodzone i monitorowane.

Projekt osiedla w Warszawie przygotowali architekci z pracowni Kuryłowicz & Associates.

Osiedle Nowy Mokotów zostanie wybudowane przy ulicy Konstruktorskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie warszawskiego Służewca Przemysłowego, który nazywany jest największą dzielnicę biurową stolicy, w związku z tym nowe mieszkania w Warszawie to, według inwestora, propozycja odpowiednia dla pracowników okolicznych biurowców:

- To miejsce dla osób, które nie chcą tracić czasu i pieniędzy na coraz dłuższe dojazdy do pracy. Mieszkanie na Nowym Mokotowie to komfort, który pozwala nam na bezproblemowe dotarcie do biura i zaoszczędzenie czasu, który następnie możemy wykorzystać na zwyczajne przebywanie z rodziną, rekreację lub rozrywkę, bez konieczności rezygnowania z szybkiego dostępu do miejskich atrakcji - mówi Sylwia Pajdo-Pasek, kierownika Biura Sprzedaży Echo Investment w Warszawie.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej