Nowy Mokotów. Echo Investment buduje osiedle w Warszawie

2013-03-05 14:26
Nowy Mokotów. Osiedle w Warszawie
Autor: Echo Investment Nowy Mokotów. Inwestycja mieszkaniowa Echo Investment w Warszawie

Spółka Echo Investment rozpoczyna realizację nowej inwestycji mieszkaniowej. W ramach projektu Nowy Mokotów powstanie kompleks składający się z 6 budynków mieszkalnych. Nowe mieszkania w Warszawie zostaną wybudowane w pobliżu Służewca Przemysłowego, nazywanego zagłębiem biurowym stolicy.

W ramach nowej inwestycji firmy Echo Investment powstanie zespół mieszkaniowy składający się z 6 budynków połączonych trzykondygnacyjną bazą, które będą miały od 5 do 9 pięter. Całość inwestycji stanowi zamknięty kwartał z wewnętrznym ogrodzonym dziedzińcem. Projekt dopełnia zieleń z elementami małej architektury i oświetleniem.

Wszystkie mieszkania na parterze wyposażone będą w ogródki, z kolei lokale na ostatnich piętrach w przestronne tarasy. Właściciele pozostałych mieszkań będą mieli do dyspozycji loggie i balkony. Na parkingu podziemnym dostępne będą komórki lokatorskie i pomieszczenia na rowery. Budynki wchodzące w skład osiedla mieszkaniowego Nowy Moktów będą w pełni dostępne dla osób niepełnosprawnych. Osiedle będzie ogrodzone i monitorowane.

Projekt osiedla w Warszawie przygotowali architekci z pracowni Kuryłowicz & Associates.

Osiedle Nowy Mokotów zostanie wybudowane przy ulicy Konstruktorskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie warszawskiego Służewca Przemysłowego, który nazywany jest największą dzielnicę biurową stolicy, w związku z tym nowe mieszkania w Warszawie to, według inwestora, propozycja odpowiednia dla pracowników okolicznych biurowców:

- To miejsce dla osób, które nie chcą tracić czasu i pieniędzy na coraz dłuższe dojazdy do pracy. Mieszkanie na Nowym Mokotowie to komfort, który pozwala nam na bezproblemowe dotarcie do biura i zaoszczędzenie czasu, który następnie możemy wykorzystać na zwyczajne przebywanie z rodziną, rekreację lub rozrywkę, bez konieczności rezygnowania z szybkiego dostępu do miejskich atrakcji - mówi Sylwia Pajdo-Pasek, kierownika Biura Sprzedaży Echo Investment w Warszawie.

Czytaj więcej