Nowe osiedle w Lesznowoli. ED Invest buduje pod Warszawą

2012-05-09 12:01
Osiedle Novum w Lesznowoli
Autor: Synergy Concepts Wizualizacja osiedla Novum w Lesznowoli

Osiedle Novum to powstająca w podwarszawskiej Gminie Lesznowola inwestycja mieszkaniowa. Położone zaledwie o 19 km od centrum stolicy osiedle, budowane przez ED Invest, to przykład wieloorodzinnych lokali umiejscowionych na zamkniętym terenie. Jednocześnie willowa aranżacja budynków dostarcza komfortu i poczucia prywatności.

Osiedle domów w Lesznowoli

W ramach inwestycji ED Invest, w Lesznowoli, nieopodal Piaseczna i Warszawy, powstaje willowe osiedle. Jego charakter określają kameralnie zaaranżowane wille, mieszczące apartamenty, z ogrodami i przestronnymi tarasami. Realizowana inwestycja będzie składała się z 17 dwukondygnacyjnych budynków, zawierających lokale mieszkalne na piętrze i parterze, w wymiarach od 65 m2, do 81 m2. Powierzchnia użytkowa Novum będzie sięgać ok. 3000 m2. Nowe osiedle będzie ogrodzone, przewidziana jest również sieć garaży (28 miejsc) i parking na zewnątrz.

Mieszkania w willowym stylu

Budujące się osiedle domów wielorodzinnych, utrzymane w willowej stylistyce adresowane jest dla ludzi szukających wytchnienia od miejskiego zgiełku, a zarazem pragnących szybkiego dostępu do miasta, w którym pracują. Osiedle Novum daje możliwość zamieszkania z dala od hałasu i tłoku, w cichym otoczeniu. Budynki osiedla dzięki przestronnej aranżacji przynoszą intymność i spokój, jednak nie są odizolowane od otoczenia. Znajdują się bowiem w bezpośredniej bliskości podmiejskiej infrastruktury – 3 linie autobusowe, szkoła podstawowa, gimnazjum, przedszkole – sklepów czy terenów rekreacyjnych.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej