Nowe osiedle w Lesznowoli. ED Invest buduje pod Warszawą

2012-05-09 12:01
Osiedle Novum w Lesznowoli
Autor: Synergy Concepts Wizualizacja osiedla Novum w Lesznowoli

Osiedle Novum to powstająca w podwarszawskiej Gminie Lesznowola inwestycja mieszkaniowa. Położone zaledwie o 19 km od centrum stolicy osiedle, budowane przez ED Invest, to przykład wieloorodzinnych lokali umiejscowionych na zamkniętym terenie. Jednocześnie willowa aranżacja budynków dostarcza komfortu i poczucia prywatności.

Osiedle domów w Lesznowoli

W ramach inwestycji ED Invest, w Lesznowoli, nieopodal Piaseczna i Warszawy, powstaje willowe osiedle. Jego charakter określają kameralnie zaaranżowane wille, mieszczące apartamenty, z ogrodami i przestronnymi tarasami. Realizowana inwestycja będzie składała się z 17 dwukondygnacyjnych budynków, zawierających lokale mieszkalne na piętrze i parterze, w wymiarach od 65 m2, do 81 m2. Powierzchnia użytkowa Novum będzie sięgać ok. 3000 m2. Nowe osiedle będzie ogrodzone, przewidziana jest również sieć garaży (28 miejsc) i parking na zewnątrz.

Mieszkania w willowym stylu

Budujące się osiedle domów wielorodzinnych, utrzymane w willowej stylistyce adresowane jest dla ludzi szukających wytchnienia od miejskiego zgiełku, a zarazem pragnących szybkiego dostępu do miasta, w którym pracują. Osiedle Novum daje możliwość zamieszkania z dala od hałasu i tłoku, w cichym otoczeniu. Budynki osiedla dzięki przestronnej aranżacji przynoszą intymność i spokój, jednak nie są odizolowane od otoczenia. Znajdują się bowiem w bezpośredniej bliskości podmiejskiej infrastruktury – 3 linie autobusowe, szkoła podstawowa, gimnazjum, przedszkole – sklepów czy terenów rekreacyjnych.

Czytaj więcej