Nowe mieszkania w Warszawie Bemowo. Nowe inwestycje francuskiego dewelopera

2013-08-26 12:42
osiedle mieszkaniowe bianco bemowo warszawa
Autor: Szymborski & Szymborski Mieszkania na Bemowie mają być gotowe na przełomie 2014/2015 roku.

Osiedle Bianco Bemowo to nowe mieszkania o metrażu od 30 do 120 m2. Mieszkania na Bemowie to nowa inwestycja francuskiego dewelopera Nexity. Projekt architektoniczny opracowała pracownia Szymborski & Szymborski.

Bianco Bemowo będzie kameralnym osiedlem mieszkaniowym w którym powstanie 49 mieszkań o metrażu od 30 do 120 m2. Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Dywizjonu 303 na warszawskim Bemowie. Deweloper Nexity zapewni miejsca parkingowe oraz komórki lokatorskie w podziemnych garażach.

Inwestycja Bianco Bemowo to 3-piętrowy budynek o łącznej powierzchni użytkowej 2 200 m2. Wszystkie mieszkania zostały zaprojektowane z możliwością aranżacji na wiele sposobów, każde mieszkanie będzie miało balkon lub ogródek. Projektanci przewidzieli w projekcie plac zabaw, miejsce na zaparkowanie rowerów. Budynek będzie ogrodzony.

Projekt architektoniczny opracowała pracownia Szymborski & Szymborski, znana z wielu inwestycji mieszkaniowych w Warszawie. Architekci projektowali między innymi osiedle Marina Mokotów, Villa Concorde, osiedla mieszkaniowe na Wilanowie.

Prace budowlane deweloper rozpoczął w sierpniu br. Jest to pierwsza inwestycja mieszkaniowa francuskiego dewelopera w Polsce. Wcześniej o Nexity mówiło się w 2010 roku kiedy deweloper podpisał porozumienie z PKP SA w sprawie budowy nowego dworca Warszawa Zachodnia. Natomiast do podpisania umowy i realizacji inwestycji nie doszło i dworzec Warszawa Zachodnia (ZOBACZ PROJEKT nowego dworca) ma od 2014 roku zacząć budować holenderski deweloper HB Reavis.

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej