Nowe mieszkania na warszawskiej Woli

2010-01-06 16:17
Villa Arte
Autor: Bouygues Immobilier Polska

Villa Arte to nowa inwestycja firmy Bouygues Immobilier Polska, zlokalizowana przy ul. Jana Kazimierza 49 w Warszawie. Aby pomóc klientom w dokonywaniu wyboru inwestor buduje dwa mieszkania pokazowe obok biura sprzedaży przy ul. Jana Kazimierza. Mieszkania pokazowe będą gotowe w styczniu.

Inwestycja składać się będzie docelowo z trzech zespołów budynków skupiających ponad 700 mieszkań.
W pierwszym zespole zaprojektowano 2 budynki, z których do sprzedaży w pierwszej kolejności przeznaczono budynek z 93 mieszkaniami i dwoma lokalami usługowymi.
W ofercie znajdują się mieszkania o powierzchniach od 24 do 88 m2. Dla mieszkań na parterze przewidziano ogródki graniczące z parkiem, który powstanie na terenie inwestycji. Połowa mieszkań w tym budynku będzie miała widok właśnie na ten park. Deweloper chce, aby w jednym z lokali usługowych, którego okna wychodzą na park, powstało przedszkole.
Podobnie jak w przypadku poprzedniej inwestycji, tj. Villa Park na Ochocie - Bouygues Immobilier Polska zdecydowała się na promowanie mieszkań o powierzchniach dobrze wykorzystanych i funkcjonalnie zaprojektowanych, co pozwoliło przygotować ofertę mieszkań o cenach globalnych dostępnych dla większości osób. W Villi Arte można znaleźć mieszkania 1-pokojowe za kwotę nie przekraczającą 200 tys. złotych, 2-pokojowe za około 300 tys. zł. i 3-pokojowe za około 400 tys. zł. Średnia cena 1 m2 wynosi 7500 zł. Cena miejsca postojowego w podziemnej hali garażowej to 29 900 zł. Nowością w inwestycji Villa Arte jest pula mieszkań, które są oferowane wraz z kompletnym wykończeniem.
Bouygues Immobilier Polska planuje rozpocząć budowę pierwszego etapu wiosną 2010 r. i zakończyć ją pod koniec roku 2011, aby móc oddawać mieszkania w I kwartale 2012 r. Mieszkania wykończone pod klucz będa oddawane w tym samym momencie co niewykończone.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej