Nowe mieszkania na warszawskiej Woli

2010-01-06 16:17
Villa Arte
Autor: Bouygues Immobilier Polska

Villa Arte to nowa inwestycja firmy Bouygues Immobilier Polska, zlokalizowana przy ul. Jana Kazimierza 49 w Warszawie. Aby pomóc klientom w dokonywaniu wyboru inwestor buduje dwa mieszkania pokazowe obok biura sprzedaży przy ul. Jana Kazimierza. Mieszkania pokazowe będą gotowe w styczniu.

Inwestycja składać się będzie docelowo z trzech zespołów budynków skupiających ponad 700 mieszkań.
W pierwszym zespole zaprojektowano 2 budynki, z których do sprzedaży w pierwszej kolejności przeznaczono budynek z 93 mieszkaniami i dwoma lokalami usługowymi.
W ofercie znajdują się mieszkania o powierzchniach od 24 do 88 m2. Dla mieszkań na parterze przewidziano ogródki graniczące z parkiem, który powstanie na terenie inwestycji. Połowa mieszkań w tym budynku będzie miała widok właśnie na ten park. Deweloper chce, aby w jednym z lokali usługowych, którego okna wychodzą na park, powstało przedszkole.
Podobnie jak w przypadku poprzedniej inwestycji, tj. Villa Park na Ochocie - Bouygues Immobilier Polska zdecydowała się na promowanie mieszkań o powierzchniach dobrze wykorzystanych i funkcjonalnie zaprojektowanych, co pozwoliło przygotować ofertę mieszkań o cenach globalnych dostępnych dla większości osób. W Villi Arte można znaleźć mieszkania 1-pokojowe za kwotę nie przekraczającą 200 tys. złotych, 2-pokojowe za około 300 tys. zł. i 3-pokojowe za około 400 tys. zł. Średnia cena 1 m2 wynosi 7500 zł. Cena miejsca postojowego w podziemnej hali garażowej to 29 900 zł. Nowością w inwestycji Villa Arte jest pula mieszkań, które są oferowane wraz z kompletnym wykończeniem.
Bouygues Immobilier Polska planuje rozpocząć budowę pierwszego etapu wiosną 2010 r. i zakończyć ją pod koniec roku 2011, aby móc oddawać mieszkania w I kwartale 2012 r. Mieszkania wykończone pod klucz będa oddawane w tym samym momencie co niewykończone.

Czytaj więcej