Nowa inwestycja we Wrocławiu zakończona. Osiedle Ville Murano

2014-02-26 18:53
Ville Murano. Nowa inwestycja firmy ATAL.
Autor: brak danych Ville Murano. Nowa inwestycja firmy ATAL została zakończona.

Nowa inwestycja firmy ATAL S.A. to osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej i bliźniaczej. Na początku 2014 roku zakończył się czwarty i ostatni etap budowy osiedla Ville Murano w Wysokiej pod Wrocławiem.

W czwartym etapie inwestycji wybudowano 22 domy. Nowa inwestycja firmy ATAL S.A. jest osiedlem liczącym łącznie 110 domów. Najmniejsze z nich mają powierzchnię195, zaś największe 223m2. Powierzchnia działek mieści się w granicach 237 – 782 m2. Każdy z domów jednorodzinnych ma dwie kondygnacje mieszkalne i użytkowe poddasze.

Domy jednorodzinne zaprojektowano jako bliźniaki o dwuspadowych dachach, w zabudowie szeregowej. Rolę łączników odgrywają niskie garaże z płaskimi dachami – na każdy dom przypada jeden garaż o powierzchni 25m2. Elewacje są utrzymane w ciepłej tonacji (żółta ceramiczna okładzina, jasny tynk), kontrastując z ciemnymi dachami, pokrytymi grafitową dachówką. Projekty domów przygotowała pracownia architektoniczna Archipelag.

Inwestor podkreśla, że bezpieczeństwo to jedna z kluczowych zalet nowej inwestycji. Domy na osiedlu Ville Murano zostały wyposażone w antywłamaniowe drzwi i okna. Posesje są ogrodzone, zaś wjazd do garażu zautomatyzowany. W centrum nowego osiedla mają powstać dwa lokale usługowe.


Domy oddane do użytku w lutym 2014 - osiedle Ville Murano
Autor: brak danych W czwartym, ostatnim etapie nowej inwestycji firmy ATAL oddano do użytku lokalne o powierzchni od 157 do 177 m2.
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej