Nowa inwestycja Marvipolu na warszawskim Mokotowie

2007-06-04 14:45
marvipol
Autor: brak danych

W I kwartale bieżącego roku spółka Marvipol rozpocznie budowę apartamentowca Kazimierzowska Residence.

Na warszawskim Mokotowie, u zbiegu ulic Różanej i Kazimierzowskiej powstanie dziesięciopiętrowy budynek z kilkudziesięcioma mieszkaniami i apartamentami o średniej powierzchni ok. 200 m. kw. Architektura budynku z jednej strony będzie nawiązywała do zachowanej w tej części Mokotowa modernistycznej awangardy lat dwudziestych i trzydziestych, z drugiej zaś do designerskich rozwiązań architektonicznych stosowanych współcześnie. Zakończenie inwestycji przewidziano na II kwartał 2006 roku.

Kazimierzowska Residence jest najnowszym przedsięwzięciem warszawskiego dewelopera. Dotychczas spółka zrealizowała bądź jest w trakcie realizacji takich inwestycji jak: Stawki Residence, Dom pod Klonem, Międzynarodowa Residence, Bielański Dom i Dom przy Agorze. Powstała w 1996 roku spółka Marvipol jest laureatem Certyfikatu Dewelopera (2002) oraz zdobywcą Medalu Europejskiego dla Wyrobów (2001) nadanego przez UKIE i BCC.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej