Nexity buduje SkyLife na warszawskiej Woli. Projekt osiedla opracowała pracownia GIS Architekci

2015-06-24 16:09
nexity osiedle skylife warszawa
Autor: Nexity

Nowa inwestycja wzorowana na osiedlach mieszkaniowych budowanych współcześnie we Francji powstanie na warszawskiej Woli. Każdy z ośmiu planowanych budynków będzie miał inną architekturę. Na terenie osiedla pojawią się place zabaw, miejsce do grillowania, fontanna, liczne alejki spacerowe oraz akcent francuski w postaci miejsca do gry w bule.

Zanim zrobiono projekt nowego osiedla deweloper Nexity zlecił badania preferencji potencjalnych nabywców. Wyniki badań zostały uwzglednione przy opracowaniu nowej inwestycji. Architekci z pracowni GIS Architekci przygotowali projekty 540 mieszkań, z których "ułożono" dopiero projekt każdego z ośmiu budynków. Nowe osiedle na warszawskiej Woli będzie się wyróżniać kawalerkami z widną kuchnią i widną łazienką, tarasem, balkonem lub ogródkiem, mieszkaniami 2- i 3-pokojowymi z oddzielną kuchnią z oknem oraz mieszkaniami 3- lub 4-pokojowymi z garderobą i dużym tarasem, czasami przewyższającym wielkością całe mieszkanie.

Starannie zaprojektowano układ urbanistyczny osiedla. Przyszli mieszkańcy będą mieli do dyspozycji place zabaw, miejsce do grillowania, alejki spacerowe, miejsce do gry w bule, sporo terenów zielonych zagospodarowanych pomiędzy budynkami, a także strefę SkyLife RELAX - miejsce dla osób dbających o formę, wyposażone w nowoczesny sprzęt sportowy oraz fotele masujące.

Nowa inwestycja Nexity - osiedle SkyLife - powstanie przy ulicy Jana Kazimierza na warszawskiej Woli. Osiedle będzie budowane w czterech etapach na powierzchni ponad 2 ha. Planowany termin oddania do użytku to I kwartał 2017 roku.

"Z satysfakcją mogę powiedzieć, że udało nam się zintegrować preferencje potencjalnych lokatorów z ich możliwościami finansowymi. W każdym z zaprojektowanych przez nas mieszkań chcielibyśmy mieszkać, a jednocześnie pozostają one w zasięgu możliwości finansowych naszych klientów.” - podkreśla Adam Dąbkowski, dyrektor generalny Nexity Polska.

Ceny mieszkań w inwestycji SkyLife zaczynają się od 5999 złotych za metr kwadratowy. W SkyLife kawalerkę można będzie kupić od 209 000 złotych, mieszkanie dwupokojowe od 263 000 złotych, a trzypokojowe od 373 000 zlotych.

Warto też podkreślić, że w ciągu 3 dni otwartych zostało sprzedanych 65 mieszkań!

nexity osiedle skylife kawalerka
Autor: Nexity Kawalerka na osiedlu SkyLife - z widną kuchnią i łazienką
nexity osiedle skylife dwupokojowe
Autor: Nexity Mieszkanie dwupokojowe w najnowszej inwestycji Nexity
nexity osiedle skylife trzypokojowe
Autor: Nexity Rzut mieszkania trzypokojowego - propozycja francuskiego dewelopera Nexity
nexity osiedle skylife projekt wnetrza
Autor: Nexity Projekt wnętrza jednego z mieszkań na osiedlu SkyLife
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej