Na nowej warszawskiej inwestycji Villa Onyx zawisła wiecha

2015-06-03 13:16
Villa Onyx na warszawskiej Saskiej Kępie - wizualizacja
Autor: Kikowscy Architekci Villa Onyx na warszawskiej Saskiej Kępie - wizualizacja

Na warszawskiej Saskiej Kępie trwa budowa kameralnej Villi Onyx. Właśnie zakończyła się budowa części konstrukcyjnej nowej inwestycji. Inwestorem obiektu jest Icon Real Estate.

Nowa inwestycja mieszkaniowa na Saskiej Kępie w Warszawie – Villa Onyx

Budowa Villi Onyx, przy ul. Międzynarodowej, wkracza w kolejną fazę budowy. Z okazji zakończenia robót konstrukcyjnych na szczycie nowej inwestycji zawisła wiecha. Kolejnym etapem będą prace wykończeniowe budynku. Generalnym wykonawcą jest spółka APM Budownictwo Polska, która jest częścią austriackiego konsorcjum budowlanego APM-Holding. Budynek zaprojektowali Kikowski Architekci.

Villa Onyx oferować będzie lokale usługowe zlokalizowane w parterze oraz 28 lokali mieszkalnych rozmieszczonych na 6 kondygnacjach, w tym jeden reprezentacyjny penthouse na ostatnim piętrze. Apartamentowiec otoczony będzie ogrodzeniem i zielonym skwerem. W podziemiach powstaną miejsca parkingowe oraz komórki lokatorskie. Mieszkania w rezydencji zostały już wyprzedane w ponad 60%.

Atutami inwestycji są wysokie bo 3-metrowe kondygnacje a także szlachetne materiały zastosowane przy wykończeniu obiektu, takie jak fornir, granit i onyks – od ostatniego pochodzi sama nazwa villi. Budynek zostanie wyposażony w systemowe rozwiązania w zakresie klimatyzacji oraz ogrzewanie kanałowe.

Planowe zakończenie nowej inwestycji ma nastąpić w grudniu 2015.Deweloperem odpowiedzialnym za obiekt jest spółka Icon Real Estete, która ma za sobą m. in. rewitalizację Kamienicy Ordynackiej przy ulicy Okólnik w Warszawie oraz realizację apartamentowca Piano House na Powiślu. Obecnie firma realizuje projekt przebudowy kamienicy przy ul. Poznańskiej 37 na butikowy biurowiec a także przygotowuje się do rozpoczęcia kolejnej inwestycji z segmentu premium – apartamentowca na warszawskim starym Mokotowie.

Nazwa inwestycji: Villa Onyx
Adres inwestycji: ul. Międzynarodowa, Saska Kępa, Warszawa
Inwestor: Icon Real Estate
Autor projektu architektonicznego: Kikowski Architekci
Generalny wykonawca: APM Budownictwo Polska Sp. z o.o.
Początek realizacji: wrzesień 2014
Planowane oddanie do użytku: grudzień 2015

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej