Mieszkania w gminie Mosina

2008-03-14 15:17
Mieszkania w Mosinie
Autor: brak danych

80 nowych mieszkań powstanie w gminie Mosina. 48 lokali wybuduje TBS na ulicy Bocznej, natomiast 32 mieszkania wykończy firma Swój Dom na Osiedlu Słonecznym.

Mosina to podpoznańska gmina. Ze względu na spokój, ciszę i niskie ceny jest atrakcyjnym miejscem do zamieszkania, mimo odległości od centrum Poznania. Towarzystwo Budownictwa Społecznego odda w tym roku w najem 48 mieszkań w 3 budynkach wielorodzinnych. Mieszkania będą miały od 32 do 63 m2. Wszystkie  zostały już zarezerwowane.

Kolejne obiekty mieszkaniowe postawił deweloper Swój Dom. W czerwcu odda do użytkowania dwa bloki. W każdym z nich jest po 16 mieszkań o powierzchni od 45,9 do 65,8 m2. Wszystkie mieszkania będą oddawane w stanie dweloperskim. Inwestor zadbał również o parkingi, drogi wewnętrzne, chodniki, oświetlenie oraz plac zabaw. Do tej pory na Osiedlu Słonecznym powstały dwa domy wielorodzinne. W 2008 roku zostaną dobudowane jeszcze dwa. Całe osiedle będzie liczyło 96 mieszkań oraz 5 lokali usługowych o powierzchni od 50 do 130 m2.
Cena mieszkania za metr kwadratowy wynosi 3900 zł. W cenie zawiera się również komórka lokatorska w przyziemiu oraz miejsce parkingowe.

marzec 2008 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej