Mieszczańskie przy Hubskiej

2009-03-12 16:09
Osiedle Mieszczańskie
Autor: Atal SA Osiedle Mieszczańskie - widok z lotu ptaka

We Wrocławiu przy ulicy Hubskiej powstaje Osiedle Mieszczańskie. Dla lokatorów, którzy cenią sobie bliskość centrum i szybki dostęp do udogodnień miejskich, będzie to trafiona inwestycja.

Pierwszy etap budowy osiedla to dwa duże budynki z 244 mieszkaniami, a także 9 lokalami przeznaczonymi na punkty usługowe. W ofercie mieszkań są zarówno mieszkania dwu i trzypokojowe, ale także kawalerki i przestronne mieszkania czteropokojowe dwupoziomowe. Powierzchnie użytkowe wahają się między 32 m2 a 144 m2. Na najwyższej kondygnacji zaprojektowano apartament z przeszklonym ogrodem zimowym. Prawie wszystkie mieszkania mają balkony lub (na parterach) tarasy. Wykończone zostaną płytkami gresowymi. Fasada budynku razem z lokalami usługowymi będzie naturalnie harmonizować z otaczającą osiedle architekturą. To co ma wyróżniać obiekt, to oryginalne indywidualnie projektowane detale fasad.

Osiedle Mieszczańskie
Autor: Atal SA

Projekt architektoniczny powstał w pracowni projektowej AGP Spółka z o.o. Inwestor, grupa Atal SA, na pierwszym miejscu stawia na komfort, bezpieczeństwo i spokój swoich klientów. Przyszli lokatorzy będą mieli zapewnioną intymność, dzięki wielu zabezpieczeniom. Zauważyć to będzie można już przy wjeździe do garażu, gdzie elektronicznie sterowana brama strzeże dostępu do miejsc postojowych. Domofony zostaną zainstalowane przy każdym wejściu na teren osiedla. Natomiast, aby zadbać o komfort mieszkańców, na każdej klatce schodowej będą funkcjonowały cichobieżne windy.

Pomyślano także o najmłodszych, ponieważ na terenie osiedla powstanie plac zabaw otoczony bujną zielenią. W tym miejscu na ławkach będą mogli odpocząć tak dzieci jak i dorośli.
Lokalizacja osiedla jest również atutem dla przyszłych mieszkańców, ponieważ jest to centrum Wrocławia, a jeśli ktoś ceni sobie szybkie przemieszczanie się ulicami miasta lub pracuje w centrum, to jest to odpowiednie miejsce. Sprzyjająca jest również bliskość wielu ścieżek rowerowych i parków Południowego, Wschodniego oraz Skowroniego.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej