Krakowska inwestycja Atal: osiedle mieszkaniowe Bronowice Apartamenty II

2011-08-17 10:49
Krakowska inwestycja Atal: osiedle mieszkaniowe Bronowice Apartamenty II
Autor: Atal SA

Osiedle mieszkaniowe Bronowice Apartamenty II, którego oddanie planowane jest na grudzień 2011, jest kontynuacją projektu Bronowice Apartamenty. Projekt osiedla zakłada wybudowanie 102 mieszkań o metrażu od 29 do 120 mkw. Budowa osiedla Bronowice Kraków Apartamenty II została rozpoczęta w czerwcu 2010 r.

Osiedle mieszkaniowe w Krakowie - Bronowice Apartamenty II

Osiedle mieszkaniowe zlokalizowane jest na ulicy Radzikowskiego w Krakowie. Charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem oraz bliskością kompleksów handlowych.

Inwestycja składa się z dwóch budynków sześcio kondygnacyjnych. Budynki mają niski parter, a wszystkie mieszkania na parterze mają ogródki. Na terenie osiedla nie odbywa się ruch samochodów, tylko pod nim - apartamentowce są wyposażone w podziemny garaż wielostanowiskowy. Obecnie w budynkach są montowane windy, a na zewnątrz trwają prace związane z elewacją. Zagospodarowanie terenu wokół budynków będzie ostatnim etapem realizacji osiedla. Od strony północnej inwestycji znajdować się będzie plac zabaw.
Oddanie inwestycji zaplanowano na grudzień 2011 roku.

"Otrzymujemy wiele pozytywnych opinii na temat osiedla mieszkaniowego Bronowice Apartamenty II od naszych potencjalnych klientów. Podczas rozmów z nimi dowiedzieliśmy się, że inwestycja zyskała swój przydomek – „Titanic”, ze względu na oryginalny wygląd - komentuje Ewelina Juroszek, Dyrektor Sprzedaży Atal SA.

Osiedle mieszkaniowe zostało zaprojektowane przez architekta Jarosława Hoffamana.

Od tego się zaczęło: Bronowice Kraków Apartamenty na finiszu

Czytaj więcej