Bronowice Kraków Apartamenty na finiszu

2009-12-21 16:35
Bronowice Kraków Apartamenty
Autor: materiały od: BuzzAir

Firma Atal SA rozpoczęła wydawanie mieszkań, powstałych w ramach inwestycji Bronowice Kraków Apartamenty. Podstawowa cena za metr kwadratowy lokalu to 6741 zł brutto. W planach jest inwestycja Bronowice Kraków Apartamenty 2, której budowa rozpoczyna się w kwietniu 2010.

Pierwsza część inwestycji składa się ze 163 apartamentów rozlokowanych w trzech budynkach. Mieszkania posiadają bardzo zróżnicowane spektrum metrażu, niemniej jednak dominują apartamenty posiadające więcej niż 70 m2, zarówno jedno, jak i dwu-poziomowe. Inwestycja wyróżnia się oryginalną elewacją, a pod każdym z budynków znajduje się przestrzenny, podziemny parking.
Osiedle mieszkaniowe charakteryzuje się dogodną lokalizacją, która gwarantuje wygodny dojazd do centrum oraz bliskość tras wylotowych na Katowice, a także na Warszawę. Dodatkowo, w pobliskiej okolicy zlokalizowana jest duża ilość punktów handlowo-usługowych, a także szkoła, przedszkole, przychodnia lekarska oraz park.

- Jako, że osiedle mieszkaniowe przeznaczone jest głównie dla rodzin z dziećmi, zadbaliśmy, aby projekt uwzględniał nie tylko wszelkie niezbędne aspekty bezpieczeństwa, takie jak monitoring czy ogrodzenie osiedla, ale również posiadał odpowiednio zagospodarowane tereny zewnętrzne. Z myślą o dzieciach przygotowaliśmy specjalne place zabaw, dla rodziców dostępne są wózkarnie, a niepełnosprawni dla ułatwienia komunikacji będą mogli skorzystać z wind oraz ramp. Dodatkowo, każde mieszkanie na parterze będzie posiadać ogródek - mówi Zbigniew Juroszek, prezes zarządu Atal SA.

Opracowanie założeń ogólnych, koncepcji i projektu architektoniczno-urbanistycznego, powierzono zespołowi renomowanej, krakowskiej firmy projektowej Hofman Projekty – Budownictwo, prowadzonej przez znanego i doświadczonego architekta Jarosława Hofmana.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej