Bronowice Kraków Apartamenty na finiszu

2009-12-21 16:35
Bronowice Kraków Apartamenty
Autor: materiały od: BuzzAir

Firma Atal SA rozpoczęła wydawanie mieszkań, powstałych w ramach inwestycji Bronowice Kraków Apartamenty. Podstawowa cena za metr kwadratowy lokalu to 6741 zł brutto. W planach jest inwestycja Bronowice Kraków Apartamenty 2, której budowa rozpoczyna się w kwietniu 2010.

Pierwsza część inwestycji składa się ze 163 apartamentów rozlokowanych w trzech budynkach. Mieszkania posiadają bardzo zróżnicowane spektrum metrażu, niemniej jednak dominują apartamenty posiadające więcej niż 70 m2, zarówno jedno, jak i dwu-poziomowe. Inwestycja wyróżnia się oryginalną elewacją, a pod każdym z budynków znajduje się przestrzenny, podziemny parking.
Osiedle mieszkaniowe charakteryzuje się dogodną lokalizacją, która gwarantuje wygodny dojazd do centrum oraz bliskość tras wylotowych na Katowice, a także na Warszawę. Dodatkowo, w pobliskiej okolicy zlokalizowana jest duża ilość punktów handlowo-usługowych, a także szkoła, przedszkole, przychodnia lekarska oraz park.

- Jako, że osiedle mieszkaniowe przeznaczone jest głównie dla rodzin z dziećmi, zadbaliśmy, aby projekt uwzględniał nie tylko wszelkie niezbędne aspekty bezpieczeństwa, takie jak monitoring czy ogrodzenie osiedla, ale również posiadał odpowiednio zagospodarowane tereny zewnętrzne. Z myślą o dzieciach przygotowaliśmy specjalne place zabaw, dla rodziców dostępne są wózkarnie, a niepełnosprawni dla ułatwienia komunikacji będą mogli skorzystać z wind oraz ramp. Dodatkowo, każde mieszkanie na parterze będzie posiadać ogródek - mówi Zbigniew Juroszek, prezes zarządu Atal SA.

Opracowanie założeń ogólnych, koncepcji i projektu architektoniczno-urbanistycznego, powierzono zespołowi renomowanej, krakowskiej firmy projektowej Hofman Projekty – Budownictwo, prowadzonej przez znanego i doświadczonego architekta Jarosława Hofmana.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej