Kolejne osiedle w Wilanowie

2007-05-22 18:49
Aura Park
Autor: brak danych

W Wilanowie powstanie nowe osiedle mieszkaniowe o nazwie Aura Park. 22 czerwca 2006 roku odbyło się uroczyste wbudowanie kamienia węgielnego pod budowę tego obiektu. Inwestorem jest izraelska firma Mill-Yon.

Kompleks mieszkaniowy o wdzięcznej nazwie Aura Park jest inwestycją izraelskiej firmy Mill-Yon. Wraz z budową nowego osiedla, firma rozpocznie działalność deweloperską na polskim rynku.
Nowe osiedle stanie na terenie prestiżowego kompleksu Miasteczko Wilanów. Deweloper zakupił 7 hektarów terenu, na których zbuduje swój kompleks. Aura Park zlokalizowane będzie na skrzyżowaniu ulic Klimczaka i Królowej Marysieńki. W zabudowie dominować będą niskie, czteropiętrowe budynki. Inwestycja została podzielona na cztery etapy. W pierwszym powstanie 280 mieszkań o łącznej powierzchni 23 tys. mkw.

Firma Mill-Yon zapewnia, że osiedle będzie wyjątkowe poprzez otaczającą go zieleń. Architektura budynków będzie nowoczesna, a materiały wykończeniowe odznaczać się będą wysoką jakością. Oprócz rozległych tarasów zieleni na terenie osiedla znajdą się galerie handlowe i plac zabaw dla dzieci.

Drugi etap budowy osiedla Aura Park rozpoczął się w lutym 2007 roku. W niskich budynkach znajdzie się 227 mieszkań o powierzchni od 42 do 150 mkw., jedno i dwupoziomowe apartamenty oraz na ostatnich kondygnacjach penthousy o powierzchni od 105 do 130 mkw. Ta faza inwestycji zostanie oddana do użytku latem 2009 roku.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej