Kolejne osiedle w Wilanowie

2007-05-22 18:49
Aura Park
Autor: brak danych

W Wilanowie powstanie nowe osiedle mieszkaniowe o nazwie Aura Park. 22 czerwca 2006 roku odbyło się uroczyste wbudowanie kamienia węgielnego pod budowę tego obiektu. Inwestorem jest izraelska firma Mill-Yon.

Kompleks mieszkaniowy o wdzięcznej nazwie Aura Park jest inwestycją izraelskiej firmy Mill-Yon. Wraz z budową nowego osiedla, firma rozpocznie działalność deweloperską na polskim rynku.
Nowe osiedle stanie na terenie prestiżowego kompleksu Miasteczko Wilanów. Deweloper zakupił 7 hektarów terenu, na których zbuduje swój kompleks. Aura Park zlokalizowane będzie na skrzyżowaniu ulic Klimczaka i Królowej Marysieńki. W zabudowie dominować będą niskie, czteropiętrowe budynki. Inwestycja została podzielona na cztery etapy. W pierwszym powstanie 280 mieszkań o łącznej powierzchni 23 tys. mkw.

Firma Mill-Yon zapewnia, że osiedle będzie wyjątkowe poprzez otaczającą go zieleń. Architektura budynków będzie nowoczesna, a materiały wykończeniowe odznaczać się będą wysoką jakością. Oprócz rozległych tarasów zieleni na terenie osiedla znajdą się galerie handlowe i plac zabaw dla dzieci.

Drugi etap budowy osiedla Aura Park rozpoczął się w lutym 2007 roku. W niskich budynkach znajdzie się 227 mieszkań o powierzchni od 42 do 150 mkw., jedno i dwupoziomowe apartamenty oraz na ostatnich kondygnacjach penthousy o powierzchni od 105 do 130 mkw. Ta faza inwestycji zostanie oddana do użytku latem 2009 roku.

Czytaj więcej