Kolejne mieszkania już w sprzedaży

2008-04-28 18:09
Miasteczko Regaty
Autor: brak danych

Na warszawskiej Białołęce tuż przy ulicy Kobiałka powstaje Osiedle Miasteczko Regaty-zespół budynków o kameralnej, niskiej zabudowie. Generalnym wykonawcą projektu jest firma Kalter.

Inwestycja obejmuje 3-pietrowe budynki wielorodzinne oraz dwa pawilony handlowo-usługowe. Łącznie na Osiedlu Regaty powstanie ponad 1 400 mieszkań. Pierwszy etap inwestycji zostanie oddany do użytku w pierwszym kwartale 2009 roku, natomiast kolejne etapy sukcesywnie co 2-3 miesiące.
Na osiedlu powstanie 113 miejsc parkingowych, 53 garaże oraz garaże ze schowkami. Dodatkowo do mieszkań zaprojektowano 147 komórek lokatorskich. Teren osiedla będzie objęty ochroną. W części wspólnej zaplanowano plac zabaw dla dzieci, miejsca spacerowe oraz ławki.

Aktualnie, deweloper Dom Development, rozpoczął sprzedaż mieszkań III etapu, który składa się z dwóch budynków. W obiektach znajdzie się 166 mieszkań od 1 do 5-pokojowych.
Metraż mieszkań waha się od 33 do 119 m2. W budynkach tego etapu będą również windy z bezpośrednim wyjściem do garażu. Dom Development ruszył również ze sprzedażą II etapu domów jednorodzinnych Laguna na Ursynowie. Osiedle powstanie na terenie zamkniętym, całodobowo monitorowanym. Będzie łączyło w sobie charakter podmiejskiej okolicy willowej z mieszkaniami blisko centrum.

W I etapie, który została oddany do użytkowania w 2006 roku, powstało 85 domów. II etap Laguny będzie się składał z 26 domów, w tym 8 w zabudowie szeregowej oraz 18 w zabudowie bliźniaczej o powierzchni od 178,9 m2 do 191,6 m2. Domy będą miały trzy użytkowe kondygnacje - parter, piętro oraz poddasze.

kwiecień 2008

Czytaj więcej