Kolejna trafiona inwestycja Ronson Development

2007-05-28 18:06
meridian
Autor: brak danych

Już wiadomo, że apartamentowiec Meridian na warszawskiej Woli to kolejny sukces Ronson Development. Ze względu na duże zainteresowanie mieszkaniami firma zdecydowała się rozpocząć II etap znacznie wcześniej niż planowano, tak by zakończyć całą inwestycję w jednym terminie.

To szczególnie dobra wiadomość dla przyszłych mieszkańców I etapu - dzięki temu nie będą narażeni na niedogodności kontynuowania budowy.
Ronson Development rozpoczął budowę apartamentowca w styczniu 2006 roku. Po miesiącu od rozpoczęcia I etapu inwestycji sprzedano już 60% mieszkań. Dlatego też deweloper postanowił wcześniej rozpocząć budowę II etapu. Dzięki temu całą inwestycję uda się zakończyć w terminie, na który zaplanowano oddanie pierwszego etapu, czyli w połowie 2007 roku.

Meridian to trzy przylegające do siebie kamienice o wysokości od 7 do 9 pięter. W kompleksie znajdzie się 205 apartamentów o metrażu od 47 do 183 m2. We wszystkich mieszkaniach zaprojektowano widne kuchnie, przestronne logie oraz garderoby. Zgodnie z polityką firmy właściciele mogą zmieniać aranżację przestrzenną mieszkań oraz łączyć lokale w obrębie jednej klatki schodowej. Lokale zostaną oddane w standardzie bez białego montażu, podłóg i drzwi wewnętrznych. Cena za metr kwadratowy wynosi od 6,7 do 8,5 tys. PLN brutto. Cena obowiązkowego miejsca parkingowego w dwupoziomowym podziemnym garażu wynosi 39 tys. PLN brutto. Wszystkie mieszkania zostaną wyposażone w duże drewniane okna - wizytówkę dewelopera - zapewniające doskonałe naświetlenie mieszkań. Na dziedzińcu zaprojektowano alejki wyłożone granitową kostką. Jego centralnym miejscem będzie ogród z wodospadem w stylu japońskim. Do wykończenia apartamentowca użyte zostaną materiały najwyższej jakości - w elewacji zostanie wykorzystany piaskowiec i granit, a hole główne zostaną wykończone kamieniem naturalnym, szkłem i metalem. W trosce o bezpieczeństwo i spokój mieszkańców osiedle będzie ogrodzone i monitorowane. Przy bramie wjazdowej znajdzie się portiernia, a wszystkie mieszkania zostaną wyposażone w wideodomofony i antywłamaniowe drzwi. Zaprojektowane na parterze lokale usługowe wpiszą się w przyszły charakter ulicy Chłodnej, przy której stanie Meridian. Ma ona przejść zupełną metamorfozę. Władze dzielnicy stworzyły koncepcję ożywienia ulicy, w ramach której chcą przywrócić jej reprezentacyjny charakter. Przeobrażeniom ulega też cała dzielnica. Wola ze względu na bliskość do centrum oraz dobrą komunikację z pozostałymi dzielnicami przyciąga inwestorów, którzy konsekwentnie zmieniają jej wizerunek. Na swoją renomę w Polsce Ronson Development pracował od 2000 roku. Swoją wizytówką - osiedlem Słoneczny Skwer, firma udowodniła, że można jej zaufać oraz, że buduje mieszkania, których wartość rośnie. Poza Słonecznym Skwerem i Pegazem I firma ukończyła również Twój Biały Dom na warszawskim Ursynowie oraz II pierwsze etapy osiedla Lazurowa Dolina na Bemowie. Obecnie trwają prace przy ostatnim, trzecim etapie tej inwestycji. W przyszłości deweloper planuje dalsze inwestycje na terenie Warszawy, m.in. osiedle na Bielanach oraz budynek w centrum miasta. Firma wciąż poszukuje kolejnych działek w Warszawie i innych dużych aglomeracjach.

Czytaj więcej