Kolejna inwestycja Budimeksu Nieruchomości w Krakowie: osiedle Myśliwska

2010-07-01 18:20
Osiedle Myśliwska – kolejna inwestycja Budimeksu Nieruchomości w Krakowie
Autor: Budimex Nieruchomości

W krakowskiej dzielnicy Podgórze rusza nowa inwestycja Budimeksu Nieruchomości – osiedle Myśliwska. W ramach pierwszego etapu powstaną dwa pięciopiętrowe budynki. Zakończenie inwestycji przewidziano na listopad 2011 roku. W całej trzyetapowej inwestycji powstanie łącznie około 400 mieszkań. Projekt architektoniczny osiedla Myśliwska, powstał w UCEES Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa.

Osiedle Myśliwska – kolejna inwestycja Kolejna inwestycja Budimeksu Nieruchomości w Krakowie
Autor: Budimex Nieruchomości

W pobliżu osiedla znajdują się punkty usługowe, szkoła, przedszkola, poczta, przychodnie zdrowia oraz sklepy. Dojazd do centrum Krakowa zajmuje 20 minut, a w przyszłości, dzięki planowanej Trasie Ciepłowniczej, Trasie Nowohuckiej oraz linii szybkiego tramwaju komunikacja ulegnie dalszej poprawie. Mieszkania w nowym osiedlu będą miały metraża od 32 do 96 m2. Metr kwadratowy mieszkania kosztuje od 5 017 do 5 717 zł/m2 brutto.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej