Kamienica za Teatrem. PTB Nickel zakończył inwestycję w Poznaniu

2012-10-30 9:49
Kamienica za Teatrem
Autor: AGM PR Część mieszkkalna składa się z pięciu połączonych segmentów

Spółka PTB Nickel zakończyła w Poznaniu realizację inwestycji Kamienica za Teatrem. W centrum Poznania, przy ulicy Dąbrowskiego 29 powstał budynek biurowy klasy B+ i 170 mieszkań. Inwestorem przedsięwzięcia jest Nickel Development.

Kamienica za Teatrem. Biura i mieszkania w Poznaniu

Kamienica za Teatrem powstała w centrum Poznania, na obszarze niemal 6000 m2. Realizacja Kamienicy za Teatrem, której generalnym wykonawcą była firma PTB Nickel trwała 29 miesięcy. Kompleks składa się z dwóch części - biurowej oraz mieszkaniowo-usługowej. Od frontu zlokalizowany jest 6-kondygnacyjny budynek biurowy klasy B+ o powierzchni biurowej 1500 m kw. Na parterze biurowca mieści się lokal usługowy o powierzchni 42 m kw.

Druga, wewnętrzna część Kamienicy, składa się z 5 połączonych segmentów, w których mieści się 170 mieszkań o powierzchni od 35 do 83 m2. Na parterze zaprojektowano 14 lokali handlowo-usługowych o łącznej powierzchni ok. 2000 m2.

Pod całym budynkiem mieści się dwupoziomowa hala garażowa. Została ona wyposażona w specjalny system mechanicznej wentylacji strumieniowej, dzięki czemu do hali będą mogły także wjeżdżać samochody z instalacją gazową. Pod Kamienicą za Teatrem będzie mogło parkować 258 samochodów.

Kamienica za Teatrem
Autor: AGM PR Od frontu zlokalizowany jest 6-kondygnacyjny budynek biurowy klasy B+
Czytaj więcej