Kamienica za Teatrem. PTB Nickel zakończył inwestycję w Poznaniu

2012-10-30 9:49
Kamienica za Teatrem
Autor: AGM PR Część mieszkkalna składa się z pięciu połączonych segmentów

Spółka PTB Nickel zakończyła w Poznaniu realizację inwestycji Kamienica za Teatrem. W centrum Poznania, przy ulicy Dąbrowskiego 29 powstał budynek biurowy klasy B+ i 170 mieszkań. Inwestorem przedsięwzięcia jest Nickel Development.

Kamienica za Teatrem. Biura i mieszkania w Poznaniu

Kamienica za Teatrem powstała w centrum Poznania, na obszarze niemal 6000 m2. Realizacja Kamienicy za Teatrem, której generalnym wykonawcą była firma PTB Nickel trwała 29 miesięcy. Kompleks składa się z dwóch części - biurowej oraz mieszkaniowo-usługowej. Od frontu zlokalizowany jest 6-kondygnacyjny budynek biurowy klasy B+ o powierzchni biurowej 1500 m kw. Na parterze biurowca mieści się lokal usługowy o powierzchni 42 m kw.

Druga, wewnętrzna część Kamienicy, składa się z 5 połączonych segmentów, w których mieści się 170 mieszkań o powierzchni od 35 do 83 m2. Na parterze zaprojektowano 14 lokali handlowo-usługowych o łącznej powierzchni ok. 2000 m2.

Pod całym budynkiem mieści się dwupoziomowa hala garażowa. Została ona wyposażona w specjalny system mechanicznej wentylacji strumieniowej, dzięki czemu do hali będą mogły także wjeżdżać samochody z instalacją gazową. Pod Kamienicą za Teatrem będzie mogło parkować 258 samochodów.

Kamienica za Teatrem
Autor: AGM PR Od frontu zlokalizowany jest 6-kondygnacyjny budynek biurowy klasy B+
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej