Kamień węgielny pod Tivoli wmurowany

2007-07-20 13:46
Tivoli
Autor: brak danych

W skład kompleksu Tivioli wejdą nie tylko mieszkania, ale także biura i powierzchnie handlowe. Inwestor - TK Development zapowiedział, że budowa zostanie zakończona w pierwszym kwartale 2009 roku.

19 lipca 2007 roku nastapiło uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę Parku Mieszkaniowego Tivoli. Osiedle Tivoli mieści się na warszawskim Targówku. Taka lokalizacja jest jedną z zalet kompleksu. Łatwy dostęp do Trasy Toruńskiej oraz dobra infrastruktura komunikacyjna zapewniają szybki i wygodny dojazd do innych dzielnic stolicy. Poza tym osiedle od strony zachodniej graniczy z Kanałem Bródnowskim. Bliskość innych terenów zielonych pozwoli mieszkańcom na czynną rekreację.

Część mieszkaniową Tivoli stworzy siedem czterokondygnacyjnych budynków. Znajdzie się w nich 280 mieszkań o różnych metrażach - od 30 do 100 mkw. Nowoczesna architektura powstanie dzięki zastosowaniu naturalnych kamieni i drewnianych elementów. Do mieszkań zostaną przypisane balkony, tarasy lub ogródki. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji podziemny parking z niezależną komunikacją. Na terenie kompleksu znajdą się także place zabaw dla dzieci. Projekt architektoniczny osiedla stworzyła pracownia Grupa5 we współpracy z APA Wojciechowski, natomiast generalnym wykonawcą osiedla została firma Unibep.

Czytaj więcej