Kamień węgielny pod Tivoli wmurowany

2007-07-20 13:46
Tivoli
Autor: brak danych

W skład kompleksu Tivioli wejdą nie tylko mieszkania, ale także biura i powierzchnie handlowe. Inwestor - TK Development zapowiedział, że budowa zostanie zakończona w pierwszym kwartale 2009 roku.

19 lipca 2007 roku nastapiło uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę Parku Mieszkaniowego Tivoli. Osiedle Tivoli mieści się na warszawskim Targówku. Taka lokalizacja jest jedną z zalet kompleksu. Łatwy dostęp do Trasy Toruńskiej oraz dobra infrastruktura komunikacyjna zapewniają szybki i wygodny dojazd do innych dzielnic stolicy. Poza tym osiedle od strony zachodniej graniczy z Kanałem Bródnowskim. Bliskość innych terenów zielonych pozwoli mieszkańcom na czynną rekreację.

Część mieszkaniową Tivoli stworzy siedem czterokondygnacyjnych budynków. Znajdzie się w nich 280 mieszkań o różnych metrażach - od 30 do 100 mkw. Nowoczesna architektura powstanie dzięki zastosowaniu naturalnych kamieni i drewnianych elementów. Do mieszkań zostaną przypisane balkony, tarasy lub ogródki. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji podziemny parking z niezależną komunikacją. Na terenie kompleksu znajdą się także place zabaw dla dzieci. Projekt architektoniczny osiedla stworzyła pracownia Grupa5 we współpracy z APA Wojciechowski, natomiast generalnym wykonawcą osiedla została firma Unibep.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej