Innova - nowe mieszkania we Wrocławiu za sprawą Polnordu

2010-06-10 16:14

Fadesa Polnord Polska, w której firma Polnord SA ma 49% udziałów, rozpoczyna projektem Innova działalność na rynku wrocławskim.

Budowa została podzielona na 5 etapów. W pierwszym, którego realizacja rozpoczęła się tydzień temu i potrwa 24 miesiące, przewidziano 230 mieszkań. Inwestycja obejmuje ponad 850 mieszkań. Będą to lokale o powierzchni od 32 do 75 mkw. Wszystkie będą dostępne w programie Rodzina na swoim.

Osiedle Innova powstaje u zbiegu ulic Pięknej, Nyskiej i Jesionowej w otoczeniu osiedli Huby i Gaj. Sąsiedztwo licznych przystanków autobusowych i tramwajowych zapewnia szybki i sprawny dojazd do centrum miasta oraz łatwy dostęp do obiektów sprzedażowo-usługowych, galerii handlowych, przedszkoli, szkół, uczelni wyższych.

Projekt architektoniczny powstał w wrocławskiej pracowni APA HUPKA i uwzględnia europejskie wzorce organizacji nowej przestrzeni miejskiej. 

Nowy projekt we Wrocławiu wpisuje się w strategię Polnordu, przewidującej uruchamianie przygotowanych wcześniej inwestycji wraz z narastającym popytem. Jest też dowodem na rozszerzanie ekspansji terytorialnej spółki, działającej dotychczas przede wszystkim w Trójmieście i w Warszawie.

ZOBACZ KONIECZNIE: Więcej artykułów o inwestycjach mieszkaniowych w Polsce.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej