Hiszpański Tremon na Pradze

2007-06-15 17:08

Hiszpańska firma Tremon buduje na warszawskiej Pradze Północ wielorodzinny budynek mieszkalny. Zakończenie budowy planowane jest na styczeń 2008 roku.

Nowy budynek będzie miał od 5 do 8 kondygnacji nadziemnych i jedną kondygnację garażu podziemnego, a powstanie przy ul. Zachariasza. Pomieści 65 mieszkań o powierzchni od 30 do 90 mkw. Powierzchnia całkowita budynku wyniesie to 7 740 mkw. Obiekt zaprojektowało Studio Autorskie Puch z Warszawy. Hiszpanie w czerwcu 2007 roku rozpoczęli sprzedaż mieszkań. Ceny wahają się między 6,5 a 8,5 tys. zł za mkw. Za sprzedaż lokali odpowiada CB Richard Ellis. Budynek jest zabudową uzupełniającą - od strony ul. Łochowskiej stanowi kontynuację istniejącego budynku.

Warszawska inwestycja firmy Tremon jest tylko jedną z wielu, jakie zamierzają zrealizować w Polsce Hiszpanie. Kolejny apartamentowiec powstanie w Konstancinie-Jeziornej przy ulicy Bielawskiej, a następne mieszkania wybudowane zostaną w Gdańsku.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej