Gotowe schody policzkowe do wnętrz o ograniczonej przestrzeni

2015-03-18 9:32
schody policzkowe ze szklana balustradą
Autor: Rintal Polska Model schodów Twin ze szklaną balustradą

Projektanci z firmy Rintal Polska proponują 2 modele schodów policzkowych, które polecane są do wnętrz o niewielkim metrażu. Modele tych schodów wewnętrznych zajmują niewiele miejsca, a są wygodne w użytkowaniu i ciekawe stylistycznie.

Schody policzkowe z tzw. kaczymi stopniami

Model schodów wewnętrznych Futura Plus wyróżnia ergonomiczna forma i oryginalny wygląd. Schody kacze mają ciekawą konstrukcję pozwalającą na montaż w prawie pionowej pozycji, przez co zjmują niewiele miejsca. To model samonośnych schodów policzkowych, prostych lub z podestem. Metalowa konstrukcja, malowana proszkowo lub nierdzewna, połączona jest z efektownie wyprofilowanymi stopniami kaczymi grubości 38 mm i szerokości do 80 cm. Same stopnie mogą być wykonane zarówno z tradycyjnego buku lub dębu, a także jesionu czy drewna egzotycznego.

Schody ze szklaną balustradą

Model schodów Twin - samonośne schody policzkowe o drewnianych stopniach nakładanych od góry. Szerokość biegu schodów wynosi do 100 cm, grubość stopni wykonywanych z drewna buku, dębu, jesionu czy z gatunków egzotycznych - 4 cm. Konstrukcja schodów jest stalowa, malowana proszkowo lub nierdzewna. Do tego modelu schodów projektanci polecają szklaną balustradę, która sprawi, że wnętrze wyda się przestronniejsze.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej