Gotowe schody policzkowe do wnętrz o ograniczonej przestrzeni

2015-03-18 9:32
schody policzkowe ze szklana balustradą
Autor: Rintal Polska Model schodów Twin ze szklaną balustradą

Projektanci z firmy Rintal Polska proponują 2 modele schodów policzkowych, które polecane są do wnętrz o niewielkim metrażu. Modele tych schodów wewnętrznych zajmują niewiele miejsca, a są wygodne w użytkowaniu i ciekawe stylistycznie.

Schody policzkowe z tzw. kaczymi stopniami

Model schodów wewnętrznych Futura Plus wyróżnia ergonomiczna forma i oryginalny wygląd. Schody kacze mają ciekawą konstrukcję pozwalającą na montaż w prawie pionowej pozycji, przez co zjmują niewiele miejsca. To model samonośnych schodów policzkowych, prostych lub z podestem. Metalowa konstrukcja, malowana proszkowo lub nierdzewna, połączona jest z efektownie wyprofilowanymi stopniami kaczymi grubości 38 mm i szerokości do 80 cm. Same stopnie mogą być wykonane zarówno z tradycyjnego buku lub dębu, a także jesionu czy drewna egzotycznego.

Schody ze szklaną balustradą

Model schodów Twin - samonośne schody policzkowe o drewnianych stopniach nakładanych od góry. Szerokość biegu schodów wynosi do 100 cm, grubość stopni wykonywanych z drewna buku, dębu, jesionu czy z gatunków egzotycznych - 4 cm. Konstrukcja schodów jest stalowa, malowana proszkowo lub nierdzewna. Do tego modelu schodów projektanci polecają szklaną balustradę, która sprawi, że wnętrze wyda się przestronniejsze.

Czytaj więcej