Gotowa jest poznańska Wilda

2010-01-11 16:46

Spółka Family House zakończyła prace przy budynku mieszkalnym powstałym przy ul. Roboczej. Tym samym wraz z rozpoczęciem nowego roku, wszyscy właściciele lokali otrzymali klucze do swoich mieszkań.

Nowopowstały budynek składa się z pięciu pięter. Do dyspozycji mieszkańców oddano w sumie 38 mieszkań jedno- lub dwupokojowych o powierzchni od 39 do 57 m2. Na ostatnim poziomie znalazły się dwa trzypokojowe apartamenty o metrażu 84 i 89 m2. Dzięki takiemu położeniu oraz dużym przeszkleniom z ich okien rozpościera się ciekawy widok.
Do każdego mieszkania przypisano też osobne pomieszczenie gospodarcze. Wszystkie lokale znalazły swoich właścicieli na długo przed ukończeniem budowy.

- Nie mieliśmy problemów ze sprzedażą mieszkań w tej inwestycji, ponieważ oprócz ciekawej lokalizacji i korzystnej ceny, lokale spełniały wymogi rządowego programu "Rodzina na swoim", a na takie mieszkania jest teraz największy popyt - mówi Izabella Łukomska-Pyżalska, wiceprezes Family House.

Na parterze budynku znajdują się dwa lokale użytkowe o powierzchni 91 m2 i 148 m2 oraz pięć garaży. Kolejnych 25 znajduje się w podziemnej hali garażowej. Również na zewnątrz budynku inwestor zadbał o miejsca postojowe. Z myślą o osobach niepełnosprawnych, zaprojektowano windę, która pozwala na łatwą i szybką komunikację między piętrami.
Prace budowlane na terenie inwestycji rozpoczęły się na początku 2009 roku. To pierwszy, ale nie ostatni projekt Family House zrealizowany na terenie Poznania.

Poznańska Wilda
Autor: ARW IMAGE Public Relations
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej