Gotowa jest poznańska Wilda

2010-01-11 16:46

Spółka Family House zakończyła prace przy budynku mieszkalnym powstałym przy ul. Roboczej. Tym samym wraz z rozpoczęciem nowego roku, wszyscy właściciele lokali otrzymali klucze do swoich mieszkań.

Nowopowstały budynek składa się z pięciu pięter. Do dyspozycji mieszkańców oddano w sumie 38 mieszkań jedno- lub dwupokojowych o powierzchni od 39 do 57 m2. Na ostatnim poziomie znalazły się dwa trzypokojowe apartamenty o metrażu 84 i 89 m2. Dzięki takiemu położeniu oraz dużym przeszkleniom z ich okien rozpościera się ciekawy widok.
Do każdego mieszkania przypisano też osobne pomieszczenie gospodarcze. Wszystkie lokale znalazły swoich właścicieli na długo przed ukończeniem budowy.

- Nie mieliśmy problemów ze sprzedażą mieszkań w tej inwestycji, ponieważ oprócz ciekawej lokalizacji i korzystnej ceny, lokale spełniały wymogi rządowego programu "Rodzina na swoim", a na takie mieszkania jest teraz największy popyt - mówi Izabella Łukomska-Pyżalska, wiceprezes Family House.

Na parterze budynku znajdują się dwa lokale użytkowe o powierzchni 91 m2 i 148 m2 oraz pięć garaży. Kolejnych 25 znajduje się w podziemnej hali garażowej. Również na zewnątrz budynku inwestor zadbał o miejsca postojowe. Z myślą o osobach niepełnosprawnych, zaprojektowano windę, która pozwala na łatwą i szybką komunikację między piętrami.
Prace budowlane na terenie inwestycji rozpoczęły się na początku 2009 roku. To pierwszy, ale nie ostatni projekt Family House zrealizowany na terenie Poznania.

Poznańska Wilda
Autor: ARW IMAGE Public Relations
Czytaj więcej