Gdański w Warszawie

2009-05-26 13:13
Apartamentowiec Gdański
Autor: materiały od agencji M+G Apartamentowiec Gdański

Firma Dom Development S.A., organizuje Dni Otwarte w inwestycji Gdański. Będzie można spotkać się z doradcami Dom Development, obejrzeć apartamenty, które są dostępne w sprzedaży oraz dokonać formalności związanych z zakupem mieszkania i jego finansowaniem. Dostępne są już 24, gotowe do zamieszkania, apartamenty. Zostały wykończone w standardzie, oferowanym przez Dom Development, zwanym Manhattan. Największy z apartamentów ma 160 m2, natomiast najmniejszy 59 m2.

Budynek apartamentowy Gdański jest zlokalizowany tuż przy stacji metra Dworzec Gdański. Nieopodal budynku rozciągają się parki i miejsca spacerowe Starego i Nowego Miasta. Program "Manhattan", który objął wybrane apartamenty budynku Gdański, to kompleksowo zaprojektowane wnętrza, dopracowane w detalach i stworzone z myślą o osobach poszukujących mieszkań i apartamentów wykończonych "pod klucz". Dodatkowo apartamenty mają także wykończone i zabudowane kuchnie.

"Program Manhattan to projekt, który jest przeznaczony dla osób poszukujących apartamentów wykończonych pod klucz. Zauważyliśmy, że istnieje grupa klientów, którzy są w stanie zainwestować w mieszkanie widząc finalny produkt. To waśnie z myślą o nich postanowiliśmy zaoferować już wykończone mieszkania. Obserwujemy dość duże zainteresowanie Dniami Otwartymi, które organizujemy w wybranych inwestycjach. Staramy się dotrzeć z naszą ofertą także do osób bardzo zapracowanych i zajętych sprawami zawodowymi, stąd pomysł na Dni Otwarte w sobotę.” - powiedział Jerzy Bieniewski, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu Dom Development SA.
Trzy style pełnego wykończenia wnętrz zostały opracowane przez niezależne grupy architektów – Grupa Projektowa Łukasza Kałasy i Marii Witeckiej, Inro Group, Szmyd Zaborowski Architekci.

  • Styl "Interior" - zaprojektowany przez firmę Szmyd Zaborowski Architekci
  • Styl "Ambiente" - wykonany przez pracownię projektową INRO
  • Styl "Mirador" - wykonany przez Grupę Projektową Łukasza Kałasy i Marii Witeckiej
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej