Fundusz Mieszkań na Wynajem buduje kolejny obiekt w Poznaniu

2016-04-26 14:12
Fundusz Mieszkań na Wynajem w Poznaniu
Autor: BGK Nieruchomości S.A.

To już trzecia inwestycja w Poznaniu z Funduszu Mieszkań na Wynajem. Tym razem budynek mieszkalny powstaje przy ul. Bóżniczej 8. Oddane obiektu do użytkowania zaplanowano na I kwartał 2018.

W ramach aktualnej realizacji powstanie 7-kondygnacyjny budynek mieszkalny, w którym znajdzie się 149 mieszkań o powierzchni od 27 do 69 m², w tym 73 jedno-, 41 dwu- oraz 35 trzypokojowych.

Pierwszy budynek mieszkalny przeznaczony pod wynajem w Poznaniu powstał przy ul. Saperskiej. Z oferty można korzystać od początku 2015 roku. Kolejny blok powstaje przy  na ul. Czarnieckiego. Ten będzie oddany do użytkowania w IV kwartale 2016. Budynek przy ul. Bóżniczej 8 to trzecia inwestycja Funduszu Mieszkań na Wynajem w mieście. Łącznie w ofercie będą 424 mieszkania. Wszystkie lokale dostępne w ramach programu wykończone są w standardzie "pod klucz" oraz w pełni umeblowane i wyposażone. Mieszkanie z Funduszu może zakupić każda osoba, która pozytywnie przejdzie procedurę weryfikacji finansowej i spełniać będzie wymagania związane z najmem instytucjonalnym.

Czytaj więcej