Fundusz Mieszkań na Wynajem buduje kolejny obiekt w Poznaniu

2016-04-26 14:12
Fundusz Mieszkań na Wynajem w Poznaniu
Autor: BGK Nieruchomości S.A.

To już trzecia inwestycja w Poznaniu z Funduszu Mieszkań na Wynajem. Tym razem budynek mieszkalny powstaje przy ul. Bóżniczej 8. Oddane obiektu do użytkowania zaplanowano na I kwartał 2018.

W ramach aktualnej realizacji powstanie 7-kondygnacyjny budynek mieszkalny, w którym znajdzie się 149 mieszkań o powierzchni od 27 do 69 m², w tym 73 jedno-, 41 dwu- oraz 35 trzypokojowych.

Pierwszy budynek mieszkalny przeznaczony pod wynajem w Poznaniu powstał przy ul. Saperskiej. Z oferty można korzystać od początku 2015 roku. Kolejny blok powstaje przy  na ul. Czarnieckiego. Ten będzie oddany do użytkowania w IV kwartale 2016. Budynek przy ul. Bóżniczej 8 to trzecia inwestycja Funduszu Mieszkań na Wynajem w mieście. Łącznie w ofercie będą 424 mieszkania. Wszystkie lokale dostępne w ramach programu wykończone są w standardzie "pod klucz" oraz w pełni umeblowane i wyposażone. Mieszkanie z Funduszu może zakupić każda osoba, która pozytywnie przejdzie procedurę weryfikacji finansowej i spełniać będzie wymagania związane z najmem instytucjonalnym.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej